2703
2553
عنوان

مُردم از هیجان قسمت جدید پوست شیرو امروز کی دیدهههه😰😰😰😰😰

| مشاهده متن کامل بحث + 76027 بازدید | 919 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کارگردان خیلی کارشو خوب بلده که همه به رضا شک کنن

انگشترو اینکه وایساد نریمان تجاوز به ساحل رو تعریف کنه و به بهونه رسیدگی به ماشین پیش نعیم نبود و صمد اومد نعیم برد 

همه به رضا مشکوکشدن ولی بنظرم نمیاد فیلنمامه آبکی تحویل بده آخرش همه غافلگیر میشیم

چــــــــــــی_بنویسم💜
2720

اولا کسی که این برنامه ها رو ریخته از خیلی قبل تر اینکارو کرده چون اونایی که گرفتنشون گفتن از دو سه ماه پیش با ما تماس گرفته شد برای این نقشه

دوماً میدونسته نعیم از زندان که آزاد بشه میخاد بره سراغ دخترش 

پس بهزاد و صدرا کامل حذف میشن

سوما زنش قسمت اول بهش میگه زن و بچه مردم خفت کردی دزدی و تو و رفقات آدم کشتن

و اینکه اون کسی ک ساحل الان پیششه  سابقه دار هست که اثر انگشت ها رو پاک می‌کنه

و اینکه فصل جدید که شروع بشه آدم های جدید میان

یه حسی بهم میگه قضیه یا به آتش سوزی خونه رضا و خواهر رضا ربط داره یا همون قضیه آدم ربایی و قتل

خدايا نشاني بنما از خود
2714
اخه چرا صدرا همچی کاری کنه با ساحل

عزیزم صدرا نیست اگه صدرا بود چرا باید تا اینجا کمک میکرد به نعیم اینقدر نزدیکش کنه به اون اصل کاری ولی من احتمال نیدم کار بیتا و دوست صدرا باشه اون بیتارو دوست داشت براش شرط گذاشت اگه باهات ازدواج کنم باید ساحل رو این بلا سرش بیاری 

اره جوونم هست من میگم اسمش رو تو تیتراژ نزدن که لو نره فیلمشون اخرش میزنن یکی از بچه ها گفت شبیه سیر ...

نیمرخش شبیه مجتبی پیرزاده هم هست خیلی

تا توانی رفع غم از چهره غمناک کن      در جهان گریاندن اسان است اشکی پاک کن
2706