2703
2553

این جریانی که میخام تعریف کنم مال ۳ سال پیش ولی الان یادم اومد بزارید تعریف کنید 

سه سال پیش یه آقا پسری اومد خواستگاری من و چند ماهی با هم صحبت کردیم بعد دیدم تفاهم نداریم و من بهش جواب منفی دادم ولی این آقا گاهی تو اینستا یا تو واتساپ پیام میدادن منم سرد جواب میدادم و بهش یادآوری میکردم که جواب من منفیه تا حدود یکسال بعد پسره پیام داد سلام و احوال پرسی کرد بعد گفت نامزد کردم منم گفتم خوشبخت بشی و دیگه پیامی رد و بدل نشد تا اینکه اون آقا دوباره پیام داد منم گفتم شما دیگه یه آقای متاهلی و لطف کن پیام نده و بلاکش کردم بعد فرداش با خط غریبه تو واتساپ  پیام داده بود تو فکر کردی چه سگی هستی من چشمای زنم سبز تو چشات مشکی و عکس چشمای اون دختر فرستاده بود گفت رنگ چشمای زن من کل فامیلتون نداره بعدم چون یکی دو دفعه قبلا من با لنز رنگی دیده بودن تو پیام گفت برو حالا هی لنز رنگی بگیر بزار ولی زنم چشاش سبزه 

تا اومدم جوابش بدم بلاکم کرده بود ولی تا الان که دو الی سه سال از این قضیه میگذره من هنوز که هنوز غم بزرگی انگار رو قلبم چون من چشم مشکی هستم ارزشم از اون زن چشم رنگی کمتر بود که اینجوری با حرفاش اتیشم زد ؟ 

امشب دوباره یادم اومد خواستم شما آرومم کنید 

امان از روزی که گدا معتبر شود   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

چه لوسی تو دیگه 😂😂 خب معلومه که حرصش گرفته اومده تو رو اذیت کنه توام که خوب اذیت شدی😒 ول کن بابا 

یوقتایی تو زندگی، موقعیت هایی پیش میآد که انسان باید تاوان دعاهای مستجاب شده خودش رو بپــردازه. پس حواست به دعاهات باشه🌱

بهش میگفتی آقاجان آبو بریز اونجا که میسوزه 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2706