2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من هیچ کاره ام تو خونه  پسرم میاد پشت در میگه داری چه فیلمی نگاه می کنی ؟! حتی جرات ندارم یه ...

من هیچ جا نمیتونم برم فقط با خودش جایی برم کاری ام که دوست دارم نمیتونم انجام بدم حس اسارت دارم

زندگی با همه خوب و بدش میگذره
من هیچ جا نمیتونم برم فقط با خودش جایی برم کاری ام که دوست دارم نمیتونم انجام بدم حس اسارت دارم

برای من شوهرم اینجور نیست میرم بیرون ولی بعد باید توضیح بدم خودمم هر جا بخوام برم ۹۰درصد جلوتر اطلاع میدم

البته فقط همین شهر خودمون 

دلم یه سفر تنهایی با تور می خواد هم نمی‌ذاره 

ولی تو خونه بچه هام ۲۴ساعت سین جیمم می کنن 

حساب بانکی م رو حواسشون هست 

خرید کنم بازخواستم می کنن

2738
برای من شوهرم اینجور نیست میرم بیرون ولی بعد باید توضیح بدم خودمم هر جا بخوام برم ۹۰درصد جلوتر اطلاع ...

اصلا ما ها زندگی نداریم 

زندگی با همه خوب و بدش میگذره
برای من شوهرم اینجور نیست میرم بیرون ولی بعد باید توضیح بدم خودمم هر جا بخوام برم ۹۰درصد جلوتر اطلاع ...

چرا به بچه هات حساب پس میدی از اول نباید رو بهشون میدادی

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

من از روزی ازدواج کردم نمیتونم راحت استراحت کنم تا میشینم میگم باید پاشم صبحانه درست کنم بعدش تا یخورده میشینم باید پاشم ناهاردرست کنم اصلا نمیتونم با خیال راحت فیلم نگاه کنم همش کار دارم شب هم حتما باید ارایش داشته باشم  شام هم اماده باشه چون شوهرم میگه حتما باز افسرده شدی که بخودت نمیرسی بد اخلاقی میکنه 

شدیم ربات که فقط برای دل بقیه زندگی میکنه

هرکی یه مشکل داره من شوهرم خوبه آزادم کاریم نداره هر جا برم هر چی بخرم همینطور که گفتم هیچکی بی مشکل نیست اوضاع من از همتون بد تره تو شهر غریب زندگی میکنم اوضاع مالی جالبی که ندارم 😭😭😭افسردگی گرفتم خسته شدم 

چرا به بچه هات حساب پس میدی از اول نباید رو بهشون میدادی

شوهرم ۲۴ ساعت داره میگه رو نده 

رو نده 

شب و روز یه عمریه می چسبم بهشون و قربونش صدقه اشون میرم 

خیلی راحت هر روز فحش می شنوم دلم می شکنه گریه می کنم ولی باز میگم بچه ان بهشون خدمت می کنم 

برعکسه مردمیم 

حس می کنم خدا منو با بچه هام داره امتحان می کنه

شوهرم ۲۴ ساعت داره میگه رو نده  رو نده  شب و روز یه عمریه می چسبم بهشون و قربونش صدقه اش ...

نمیدونم چی بگم‌منم خیلی مواظبشونم‌اما تو بهم بگن دعواشون میکنم با این حال دختر بزرگم گاهی تند میشه با اینکه باهاشون دوستم از این رو ها به کسی نمیدم از الان جمعشون کن  کم کم بهشون توضیح نده 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2706