2410
2553
عنوان

بدغذایی کودک

63 بازدید | 4 پست

سلام مامانا شبتون بخیر

من دخترم هشت ماه و ده روزشه میخوام ببینم بچه های شمام اینجوری میشن؟

یه روزایی لب به هیچیییی نمیزنه و میگه فقط شیر میخوام یه تایمی هم شیر نمیخوره و با اشتهای زیاد فقط غذا میخواد یعنی اصلا نشده نرمال باشه تو یه روز که به اندازه هم شیرشو بخوره هم غذاشو یکیش و میخواد فقط به نظرتون مشکل از چیه؟

موقع دندون دراوردنشم یه دو هفته ای اعتصاب غذا کرد و فقط شیر میخورد بعد که دندون درآورد خیلییی خوب شد همه چی میخورد و خیلی هم با اشتها الان دوباره دو روزه به یکباره نمیدونم چرا تا غذا میبینه روشو میکنه اونور منم واقعیت اصلا تو اینجور مواقع اصرارش نمیکنم اگه نخوره ولی ناراحتم خیلی😣🥺

من فعلا ب  اون مرحله نرسیدم ولی کار خوبی میکنی ، مجبورش نکن هیچوخت برای غذا خوردن وگرن بدغذا میشه...  سلیقه غذاییش ک دستت اومد رو اون مانور بده

🤍  من با همه خوب و مهربونم! اگه جز اون همه نیستی بیشتر به حرفات فک کن!💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم  دقیقا مراحل قبل دختر منو تعریف کردی با این تفاوت دختر من وقتی جاهای شلوغ میبردمش تا چند روز بعدش اعتصاب غذا میکرد  الانم ۶ روز دیگه یکسالش تموم میشه تقریبا مثل قبله  

فانوس آرزوهایم همیشه روشن است و اینگونه است که من میمانم و خدایی که بودنش حال دلم را خوب می کند ❤😊😉خدایا شکرت که منو لایق مادر شدن دونستی 😍 خوشبحالم چون 😌یکیو دارم که خیلی دوستش دارم ❤ یکیو دارم که همیشه باهام باشه 🙃😍 یکیو دارم که میتونم بهش تکیه کنم 🤗😊😘 همه زندگیمــی👈❤Reza❤
2456

سلام عزیزم شما اچ پی وی کامل دفع کردید. نوع ۳۵ رو؟ پاور فیت میخورم و‌اهن و‌ویتامبن سی 

۳۱ و ۴۴ و ۵۳ ۸۳ دارم🙁 فعلا واکسن نرسیده دستم قرص ahcc هم همینطور! حالا زود فهمیدم دارم تقریبا یه ماه بعدش شروع به دزمان کردم و‌دوماهه میخورم قرص پاور فیت! میخام ببینم شما دفع کردید؟ اصلا دفع میشه؟

برای حل مشکلم یه صلوات و آمین مهمونم کن 🍃