2726
ببخشید الان پسرتان وضعیتش چطوریه؟؟ پیراستام خورد؟؟من دخترم همسن پسرتان ۳ سال و ۷ ماه هست

نه عزیزم من اصلا دارو ندادم به پسرم...الان واضح صحبت میکنه

مامان یه گل پسرم👨پسر تابستانی   تو عطر کدام خوشبوترین گل جهانی؟که هرکجا مینویسمت شکوفه میدهی  
سلام دختر منم دیر ب حرف افتاد تعداد کلمات زیادی رو بلد بود اما نمیتونست جمله بندی کنه حتی بعضی وقت ه ...

سلام ببخشید دختر من الان ۳ سال و هففت ماهشه پیراستام خورده۲ ماه.الان وضعیت دخترها چطوریه؟؟

تا کی پیراستام خورد چطور قطع کردین؟؟

تیکر پسردار شدنمه.دعا کنید واقعی بشه خداجووونم ؛تو رو به آبروی ۵تن آل عبا؛به جان ابوالفضل به تنهایی حسین به لب های تشنه رقیه و سکینه به گریه های بی تاب علی اصغر یه پسر سااالم و صآلح و خوشبخت نصیب منو شوهرم کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ببخشید الان پسرتان وضعیتش چطوریه؟؟ پیراستام خورد؟؟من دخترم همسن پسرتان ۳ سال و ۷ ماه هست

سلام 

ببخشید دخترتون الان حرف میزنه ؟پیراستام مفید بود؟؟منم دخترم الان تو این شرایط هست خیلی نگرانم

سلام  ببخشید دخترتون الان حرف میزنه ؟پیراستام مفید بود؟؟منم دخترم الان تو این شرایط هست خیلی ن ...

اره عزیز خوب بود این شربت.نگران نباش

تیکر پسردار شدنمه.دعا کنید واقعی بشه خداجووونم ؛تو رو به آبروی ۵تن آل عبا؛به جان ابوالفضل به تنهایی حسین به لب های تشنه رقیه و سکینه به گریه های بی تاب علی اصغر یه پسر سااالم و صآلح و خوشبخت نصیب منو شوهرم کن
اره عزیز خوب بود این شربت.نگران نباش

عزیزم دختر شما چجور بود ؟؟تو چه سنی شروع به حرف زدن کرد ؟؟؟ میشه واسم بگین دارم از نگرانی میمیرم 

🌸برای حاجتم یه صلوات مهمونم میکنید🌹🌹🌹
عزیزم دختر شما چجور بود ؟؟تو چه سنی شروع به حرف زدن کرد ؟؟؟ میشه واسم بگین دارم از نگرانی میمیرم&nbs ...

تا دوسال و نیم هیچیییییییییی

از دوسال و نیم مامان و بابا و اب فقط همین ۳ تا .من ۳ سال و نیمی بردمش دکتر .کاش زودتر میبردم خیییلی پشیمونم.اون همه نگاه و حرف  نگرانی رو تحمل نمیکردم

تا دوسال و نیم هیچیییییییییی از دوسال و نیم مامان و بابا و اب فقط همین ۳ تا .من ۳ سال و نیمی بردمش ...

خب نتیجه چی شد وقتی بردی دکتر ؟؟ دکتر چکار کرد ؟؟ مشکل چی بود که حرف نمیزد ؟؟؟ حالا چند سالشه و چجور حرف میزنه ؟؟

خب نتیجه چی شد وقتی بردی دکتر ؟؟ دکتر چکار کرد ؟؟ مشکل چی بود که حرف نمیزد ؟؟؟ حالا چند سالشه و چجور ...

حرف زدنش خوبه خداروشکر یه کوچولو تو من گفتن مشکل داره اسم خودشو میگه.الان ۴ سال و نیمه من ۳ سال و نیم بردم و داروها رو ۵ ماه بهش دادم

حرف زدنش خوبه خداروشکر یه کوچولو تو من گفتن مشکل داره اسم خودشو میگه.الان ۴ سال و نیمه من ۳ سال و نی ...

میشه اسم‌داروهاتو بگی ببینم دکتر به شما چی داده ؟؟؟ داروها تاثیر داشتن؟؟

میشه اسم‌داروهاتو بگی ببینم دکتر به شما چی داده ؟؟؟ داروها تاثیر داشتن؟؟

پیراستام و قرص ریسپریدون۱ یک چهارم

اره خوب با بود

پیراستام و قرص ریسپریدون۱ یک چهارم اره خوب با بود

سلام عزیزم میشه جوابم بدین

من پسرم تا دوسال ودوماهی حرف نمیزد دکتر نبردم فقط بردم گفتار درمان اون گفت بنظرم نقص توجه داره وباید ریسپریدون بخوره اما همسرم اجازه نداد دکتر ببرم بردمش مهد بعد چند ماه بحرف افتاد والان ۵سال ونینشه ومثل بلبل حرف میزنه اما اصلا نمیشینه بهش درس یاد بدم یا گوشی میخواد یا بازیگوشی من بنظرم هنوز نقص توجه داره ومیترسم ببرم‌دکتر ریسپریدون بده،شما تاکر به بچتون ریسپریدون دادین؟فاید ومزایای مصرف این دارو چیبود؟ایا وابستگی نمیاره اخه جزو داروهای اعصابه

سلام دختر منم دیر ب حرف افتاد تعداد کلمات زیادی رو بلد بود اما نمیتونست جمله بندی کنه حتی بعضی وقت ه ...

سلام عزیزم ، دختر شما چند سالش بود که این شربت رو بهش دادین ؟ چ مدت دادین و چقدر طول کشید ک جواب گرفتین ؟ 

پسر منم سه سال و سه ماهشه ، دو ماهه دارم میدم ، جمله و کلمه بلده ولی نمیتونه جواب سوال بده و تعریف کنه یه موضوع رو

2706