2737
2734
چه خوب فقط ارایش چشم قبول میکنن ؟؟؟

بله چرا که نه . من همیشه میرم آرایش چشم و نهایتا عجله داشته باشم جلو موهامو درست میکنم . ببین من هر کرمی به پوستم نمیاد و خوشم از کرم فراوان نمیاد من همیشه سبک کرم میزنم و خیلی بهتره چون خودم میدونم چی به پوستم میاد

دونفر ادم میرید غذا میخورید بعد ۲۰۰؟!تازه کمتر؟!

من کاری به ایشون ندارم، ولی بعضیا فکر میکنن حالا اگه ۲۰۰ بیشتر بدن ورشکست میشن و قرار با اون ۲۰۰ تومنی که کمتر میدن پولدار بشن! در صورتی که الان هر پرس غذای تالار کمتر ۲۰۰ نیست، شیرینی و میوه و چای هم بماند! تو خانواده و شهر ما معتقدن حتما باید کادوی خوبی ببری چون اول زندگی دوتا جوونه و باید با هدیه مون کمکشون کرده باشیم نه که بریم خرجی هم رو دستشون بذاریم. بخدا ۲۰۰ کادو دادن خیلییی زشته بعضیا عجب رویی دارن. البته استارتر بنده خدا خودش هم ناراحت و فعلا شرایطش اینجوریه، ولی اون کاربر خیلییی برام عجیب بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله چرا که نه . من همیشه میرم آرایش چشم و نهایتا عجله داشته باشم جلو موهامو درست میکنم . ببین من هر ...

ببخشید اینقد سوال کردم ،چون منم چند روز دیگه عروسی دعوتم ،حدودا چقد هزینه میشه؟؟ارایش چشم و جلو مو

2728
ببخشید اینقد سوال کردم ،چون منم چند روز دیگه عروسی دعوتم ،حدودا چقد هزینه میشه؟؟ارایش چشم و جلو مو

نممیدونم کدوم شهر هستین . و قیمت های آرایشگاه اونجا چنده 

شهر ما مرکز استانم جای خوب میکاپ کامل ۵۰۰ میگیرین۱۰۰ دادم آرایش چشم شیک با ۵۰ جلو مو . با نصف این قیمتم هست 

منتها من رفتم یه جای معروف که کار آرایش عروسش خیلی عالی بود خودم کرم و پنکک و.... از خونه زدم بعدش  آهان رژم برام زد که ۲۴ ساعته باشه و قلوه ای 😉  

برو چند تا جای خوب که آرایش عروس انجام میدن چون اونا بهتر درمیارن قیمت بگیر که الکی اضافه نگن بهتون

ویس میگیرم از همشون 

چرا گروه پاک کردی😔

خانمها خوشگل مشهدی ♥️♥️ موهاتو به من بسپار چون بلدم زیبا ببافم. بافت کف سری .بافت هلندی باموی اضافه. بافت آفریقایی .بافت کوئین.  بافت دندون موشی.  بافت استیشن ،🤩
آخی چقددد مهربووون🥺 خوشم اومد از مرامتون.خدا امثال شما رو زیاد کنه 🧡

ممنونم عزیزم😍❤️

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2738

سلام  بانو ببین عزیزم شرایط متفاوت هست بزرگ ترها فامیل بیشتر کادو میدن ویا اونهایی که وضعشون بهتراست از اونا بیشتر توقع دارن تا شما اصلا خودتو  ناراحت این مسائل نکن فامیل شرایط همه رو میدونن برای آرایش هم خودت بهتر میتونی به خودت اطمینان داشته باش برای لباس هم اگه حتی تکراری هم باشه اشکالی نداره باور کن کسی یادش نمیمونه کی چی پوشیده بود