2733
2734

نو همسر نو عشق🗿😂

🌱☕        شازده‌کوچولو پرسید دوست داشتنو میخوای ببری توگور باهاشون چیکار کنی که ابرازشون نمیکنی؟ روباه گفت: من دیگه دوست داشتن ندارم ؛شازده‌کوچولو گفت مگه میشه؟ روباه گفت:آره همه دوست داشتنامو دادم به یکی ولی اون گمشون کرد حالا هم هرجا دنبالشون میگردم پیداشون نمیکنم :)                                               کاربر ۹۹ و فراموشی رمز ورود🥲       

پیام  دادم 

ننت زنگ میزنه بردار مجبور نشه بمن زنگ بزنه

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
چه با احساس😂😂 خلوص نیتتو دوس داشتم

😂😂😂

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده

با اجازه اسی جان و خانم ها ببخشید تو روخدا 

لطف کنید تاپیک منم بخونین نظرتونو بگین 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/10260937/بنظرتون-من-زیادی-لجباز-و-کینه-ایم-یا-حق-داره-م-و-شمام-جای-من-بودین-اینجوری-رفتار

لطفا و خواهشن برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر خانما ایشالا همتونم ب مراد دلتون برسین و هر چی از خدا میخوای ن بهتون بده 🙏🌹
💙

حتما یا رلته یا نامزدت 😂

بعد ازدواج پیامت میشه پیاز سیب زمینی🤣

دانشجوی تربیت معلم💖بی صبرانه منتظرم به بچه ها درس بدم مهمتر از همه درسا درس زندگی 😍بی ارزش ترین نوع افتخار،افتخار به داشتن ویژگی هایی است که خود انسان در داشتنشان هیچ نقشی ندارد مثل چهره،قد،رنگ چشم،ملیت،ثروت خانوادگی و...از چیزهایی که خودتان به دست اورده اید حرف بزنید مثل انسانیت ،گذشت،مهربانی ،صداقت و ادمی را ادمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است...❤به امید یک کشور ازاد که به خانوم ها ارزش بده به امید روزهای خوب که همه از رفاه اقتصادی برخوردار باشن پدری که شرمنده خانوادش نشه روزایی که شادیامون زیاده و غم و غصه هامون کم🌻
2706