2737
2734
شوهرمنم قصد رفتن داره. ولی چون فقط یه بسیجی ساده اس؛ باید بیشتر صبرکنه. منم قبلا بیقرار بودم اما الان اروم گرفتم. بهش اجازه دادم که هروقت میخاد بره. صبور باش عزیزم. وقتی بهش گفتی من ازت راضی نیستم؛ میدونی چقد سنگینش کردی؟ الان تو دلش اشوبه؛ نمیدونه به چی فکرکنه؛ به تو یا به کارش اونجا که هست. بیقراری هات حالشو بدتر میکنه؛ حالا اونکه رفت؛ بزار حداقل خیالش از تو راحت باشه
ﺳَﺮ ﺳِﻮﺍﯾﯽ ﻭ ﻧَﻢ ﻧَﻢِ ﻭﺍﺭﺵ.... ﺗﻪ ﺑﻮﺭﺩِﻥ ﺑﻮﺭﺩِﻥ ﻭ ﻣِﻪ ﻫﺎﺭِﺵ ﻫﺎﺭِﺵ.... ﮐَﺌﻮ ﺁﺳﻤﻮﻧﻪ ﮐِﻤِﻪ ﺳِـــــﻔﺎﺭﺵ.... ﻣِﻪ ﺩﻟﺒﺮ ﺭﺍﻩ ﺩِﺭﻩ نَﺌﯿﺮﻩ ﻭﺍﺭﺵ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم شوهرمنم2ماه رفت وخداروشکر سالم برگشت بسپارش دست حضرت زینب ان شاءالله سالم برمیگرده من باراول راضی نبودم ولی عمر دست خداست اگه شوهرم دوباره بخوادبره راضیم وان شاءالله سالم میره وبرمیگرده تاخدانخواد برگی از درخت نمی افته دلت رو آروم کن و براسلامتی همه ی رزمندهامون تو سوریه دعا کن
اگر میخواهی دروغ نشنوی اصراری برای شنیدن حقیقت مکن
اجرتون با حضرت زینب.... خوش بحالش و خوش بحالت دختر...
دختر گلم، ماه زندگیم، دعا کن همه ی دوستای بهشتی ت بیان تو دل همه ی اونایی که اینجا منتظرشونن تا دنیا رو براش بهشت کنن.. خدایا دختر ماهمو سلامت و شاد بذار توی بغلم..
عزیزم اصلا خودتو ناراحت نکن شوهر خواهر منم رفته اونم اونجا گوشیش خاموشه گاهی تماس میگیره ولی الان من خودم خیلیارو میشناسم که رفتن و بیشتر از یک ساله هی میرن و میان نگران نباش توکلت به خدا باشه خدا پشت و پناهشون باشه انشاالله
2738
عزیزم اشکم در اومد توکلت بخدا باشه گلم. خوشبحالت که همچین مقامی داری مقامتون از ما ادمای عادی بالاتره پیش خدا شوهرت و امثال شوهرت مدافعای حرم یا کسایی که جبهه رفتن چقدددددر دل بزرگی دارن ایخدا با علم به اینکه ممکنه خدای نکرده اتفاقی براشون بیفته اینقدر راحت میتونن برن اجرشون خیلی بالاس پیش خدا واقعاااا خوشابحالشون. ان شاالله شوهرت سلامت برمیگرده پیشتون گلم وهمه ی کسانی که رفتن سوریه .خدا داعش و امثالشو نابود کنه.
"من آغوش به روی تمام انرژی های مثبت می گشایم و در پی تغییرات مثبت در زندگی هستم".
انشالله بسلامت برمیگردن دلت روشن باشه دعا بخون تنها نمون اصلا
صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
دوستان منم اطرافم پر از نظامیه.هیچچچچ اجباری توی رفتن نیس.کاملااااا داوطلبانه اسم مینویسن اگههه اجازه دادن و دوره هارو گذروندن میرن.کلی آدم اسم نوشتن ومنتظرن که باهاشون تماس گرفته شه.رفتنش به آسونی نیس که.من کلی نظامی میشناسمک دلش میخاد بره که نمیذارن
میگوید خدا همه جا هست.. میگویم همه جا هم نه این روز ها خدا هم خجالت میکشد بعضی جاها برود...
دوستان منم اطرافم پر از نظامیه.هیچچچچ اجباری توی رفتن نیس.کاملااااا داوطلبانه اسم مینویسن اگههه اجاز ...

واقعا اجی اجباری نیس الان عشق من ت نوپو میگه اجباری میگن برم یا میخواد اذیتم کنه؟

2706