2737
2734
عنوان

کاش انقد پول نداشتم🥺🥺🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 11244 بازدید | 297 پست
اره کلن اومد بگه انقدر پول دارم حالا کم پولش شوهرش و همدم و.‌.. اینارو قاطیش کرد

اره دیگ ک بگ فروتنم 😁

وگرنه کسی از پول داشتن نمیناله

دانشجوی دکترای پیوسته قبلا تو امضام درباره  مریضیم نوشتم که بتونم کمک کنم بهم توهین کردن دیدم اینجا لیاقتشو ندارن درس خوندن تو رشته های پزشکی و پیرا اینجوریه که یه قهوه پرکافئین بغلته یه تن بی جون تا سحر بیدار مونده و یه دلهره تو جونت،💔ولی دوستش دارمبعضیام تو یه تاپیکی بحثمون میشه کم میارن میان امضامو میخونن بهم میگن روانی یا میگن دروغ میگی فلان میخونی یه صحبتی برای تو دارم ک هم حسودی هم لجت گرفته.....😂آرههه  اوکی من روانیم یه روانی آگاه بهتر از سالم ناآگاه.......... باید بگم این نقطه ضعف من نیست نقطه قوتمه😎............نی نی سایت تنها جایی که حس ششم می‌شنوی یک عدد حقیقت یابم ک باعث میشه فشار بخوری ...................اقایونی که اینجا کاربری دارید چند وقت از پریودیتون میگذره ؟بیبی‌ چکتونم مثبت شده؟ ..........فمنیسم عدالتگرا ........یه سری مردام هستن امضام میخونن میگن فمنیست بی منطق برا اونا کلا حرفی ندارم😂 ولی کلا امضام شمشیر دولبه است 😂😂..................... شاید اگر خیلی به قول خودتون دشمن دارید یا خیلیا از شما بدشون میاد به معنی موفقیتتون نیست شاید صرفا به خاطر اخلاقتونه.....من همه رو خانم میبینم اینجا میگم عزیزم ینی فکر کردم خانمی 
شوهرم الان حقوقش در حدهشت نه میلیونه....  ولی واقعا کمه خرج بچه خونه شارژ خودش ماشینش .... مید ...

حقوق خودت چقدره

دانشجوی دکترای پیوسته قبلا تو امضام درباره  مریضیم نوشتم که بتونم کمک کنم بهم توهین کردن دیدم اینجا لیاقتشو ندارن درس خوندن تو رشته های پزشکی و پیرا اینجوریه که یه قهوه پرکافئین بغلته یه تن بی جون تا سحر بیدار مونده و یه دلهره تو جونت،💔ولی دوستش دارمبعضیام تو یه تاپیکی بحثمون میشه کم میارن میان امضامو میخونن بهم میگن روانی یا میگن دروغ میگی فلان میخونی یه صحبتی برای تو دارم ک هم حسودی هم لجت گرفته.....😂آرههه  اوکی من روانیم یه روانی آگاه بهتر از سالم ناآگاه.......... باید بگم این نقطه ضعف من نیست نقطه قوتمه😎............نی نی سایت تنها جایی که حس ششم می‌شنوی یک عدد حقیقت یابم ک باعث میشه فشار بخوری ...................اقایونی که اینجا کاربری دارید چند وقت از پریودیتون میگذره ؟بیبی‌ چکتونم مثبت شده؟ ..........فمنیسم عدالتگرا ........یه سری مردام هستن امضام میخونن میگن فمنیست بی منطق برا اونا کلا حرفی ندارم😂 ولی کلا امضام شمشیر دولبه است 😂😂..................... شاید اگر خیلی به قول خودتون دشمن دارید یا خیلیا از شما بدشون میاد به معنی موفقیتتون نیست شاید صرفا به خاطر اخلاقتونه.....من همه رو خانم میبینم اینجا میگم عزیزم ینی فکر کردم خانمی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم الان حقوقش در حدهشت نه میلیونه....  ولی واقعا کمه خرج بچه خونه شارژ خودش ماشینش .... مید ...

من نمیدونم اخلاق شوهرت چجوریه ولی اگه تمام زورش میزنه واسه رفاه شما ولی خب درامدش بیشتر نمیشه و مشکلی باهم ندارین دیگه به نظرم نباید به رووش بیاری چون گفتی که از اول هم میدونستی پولدار نیست.ولی اگه ادم متوقعیه و تلاش نمیکنه واسه زندگی و نشسته که تو خرج کنی پس حق با توئه.من کاملا میفهمم که وقتی میگی دوس داری حامیت باشه یعنی چی.ولی خب همه چی با گفتگو حل میشه به نظرم اگه آدم منطقیه یه شب شام مورد علاقه شو درست کن بعد شام  بعد بشین کنارش اول از خوبیهاش بگو از اینکه چقدر دوستش داری و در اخر هم این حرفای دلت رو بزن.بگو مال من و مال تو نداره ولی خب من یه زنم و روحیه م اینجوریه .بحث من پول نیست اصلا هرچی دارم مال هردومونه ولی من احساس خلا دارم توو زندگیم و از این خرفا دیگه

و عشق اگر با حضور همین روزمرگی ها عشق بماند ،عشق است.........سادگیم را،یکرنگیم را به پای حماقتم نگذار..انتخاب کردم که ساده باشم و دیگران را دور نزنم.وگرنه دروغ گفتن و بدبودن و ازار و فریب دیگران آسانترین کار دنیاست.بلد بودن نمی خواهد.
2731
خوب من نون شوهر میخواهم نون خودم ب چ درد میخوره

ببین هر زنی ک منتظره ی مرد خرجشو بده بنظر من خیلی بی دست پا و حقیره.   چ برسه ب تو ک داریو فک میکنی باید شوهر نونتو بده مگه خودت پول نداری ؟ مگه شخصیت نداری ؟ مستقلی دیگه خوش ب حالته.       

حال دلتون خوب ❤️

دوستای گلم نمیخوام فاز خانوم جلسه ای بردارم و نصیحت کنم ولی چرا انقدر نامهربون هستین بعضیهاتون؟خب هرکسی یه مشکلاتی داره توو زندگی تا وقتی جای کسی زندگی نکردین نمیتونین انقدر راحت قضاوت کنین.اگر واستون قابل درک نیست قرار نیس که مسخره کنین.من مدافع کسی نیستم ولی خب کلا توو اکثر تاپیکها میبینم یه عده خیلی راحت دل میشکونن با حرفاشون بخدا اگه ما آدمها یکم هوای همو داشتیم و بدون توهین و تخقیر و تمسخر میتونستیم باهم رفتار کنیم اوضاعمون الان خیلی بهتر از این بود

و عشق اگر با حضور همین روزمرگی ها عشق بماند ،عشق است.........سادگیم را،یکرنگیم را به پای حماقتم نگذار..انتخاب کردم که ساده باشم و دیگران را دور نزنم.وگرنه دروغ گفتن و بدبودن و ازار و فریب دیگران آسانترین کار دنیاست.بلد بودن نمی خواهد.
خو پس اقا بالاسر نمیخواستم تنها زندگی میکردم

مگه بخاطر اقا بالاسری ازدواج کردی ؟  ازدواج معنی دیگه ای داره کلا 

کاش این مالو ب کسی میداد ک ی کم عقلش کار میکرد واقعا 

حال دلتون خوب ❤️
2738
اره یکی نصف شب تاپیک زده بود شوهرش ۴۳ میلیون‌پول ارتودونسیشو داده بعد براش ۷ میلیون کادو گرفته  ...

عزیزم چرا نارحتی؟

بیا چیزایی ک داری رو بده ب من راحت شو😂😂

من ک شوخی کردم ولی از خودت بپرس آیا حاضری پولهاتو از دست بدی؟قطعا نه....

واقعا خوشی زده زیر دلت؟دیگه دغدغه برا ناراحتی نداشتی؟

تو چ احتیاج ب شوهر داری؟

یکم اعتماد ب نفس داشته باش ب خودت برس خودت رو دوست داشته باش چی کم داری؟

کارزار ابطال مدارک هویتی جعلی اتباعhttps://www.karzar.net/61859