2726
عنوان

در هفته دهم قلب جنین دیده نشده لطفا راهنمای کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 134480 بازدید | 57 پست
salam doostane aziz, manam 21farvardin raftam sono zarabane ghalbesho be khodamam neshoon dad sonogerafi khanoom almasiyan, vali chon kerman zendegi mikonam dirooz raftam dr bara tashkil parvande, sono kard goft ghalb nadare.... yek hafte dige biya sono vazhinal age farghi nakarde bashe bayad seghtesh koni toro khoda raahnamayim konin daram divoone misham.... mage mishe aval ghalb dasht bad az yek mah ghalb nadashte bashe?
مژی جون به این دکترا من که اصلااااااااااااااااااا اعتماد ندارم مخصوصا دکترای کرمانی که چرت ترین دکترای روی زمینن
من خودم کرمانم اما تصمیم داشتم برای بارداریم دکترم رو برم تهران
ازمن میشنوی لا اقل پیش چند تا دکتر اینجا برو به حرف یکی اعتماد نکن
مژی راستی شاید من تو رو بشناسم اخه یه دوستی داشتم اسمش مژده بود من بهش میگفتم مژی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مرجان جون زن داداشم هم هفته ۸ رفته بود قلب دیده نشد ، دکتر گفت هفته ۱۰ بیا که خدا رو شکر قلب داشت همه چی خوب بود، هنوز وقت داری ،نگران نباش ، دکترای ایرانی فقط نگران کردن بلدن عین خاله زنک ها .
منم 6 هفته و 2 روزم بود رفتم سونو گفت از ضربان قلب خبری نیست . و گفت 1 هفته دیگه بیا ولی من میخوام 17 روز بعدش برم که با احتساب روزهای گذشته میشه 26 شهریور . خیلی ناراحتم خیلی . همش دلم میخواد گریه کنم این استرس از همه چیز بدتره ولی نمیتونم به خودم خیلی دلداری بدم دلم میخواد سالم باشه برام بمونه . دوسش دارم . برای منم دعا کنید . منم از خدا میخوام همه همه مامانها دلشون همیشه شاد باشه و هیچ وقت اضطراب نداشته باشند .
انشالله که سلامت باشه . خودتو نگران نکن .حتما ایندفعه بری همه چیز درسته درسته انشالله .آخه هفته ۶ واسه اولین سونو یکم زوده معمولا هفته ۸ یا ۹ می فرستن . که همه چیز تقریبادیده بشه .تازه تو اون زمان هم واسه خیلی ها هنوز کامل نشده و دیده نمیشه باید دوباره ۱-۲زر هفته ای صبر کنن . چه برسه به تو که تو هفته ۶ رفتی . نگران نباش . هنوز نگرانی هات مونده عزیزمممممممممم.
انشالله که سلامت باشه . خودتو نگران نکن .حتما ایندفعه بری همه چیز درسته درسته انشالله .آخه هفته ۶ واسه اولین سونو یکم زوده معمولا هفته ۸ یا ۹ می فرستن . که همه چیز تقریبادیده بشه .تازه تو اون زمان هم واسه خیلی ها هنوز کامل نشده و دیده نمیشه باید دوباره ۱-۲زر هفته ای صبر کنن . چه برسه به تو که تو هفته ۶ رفتی . نگران نباش . هنوز نگرانی هات مونده عزیزمممممممممم.
2706