2733
2739

سلام 

لطفا فقط افراد باتجربه راهنمایی کنن🙏🏼

بامردی ک تو عصبانیت هیچی حالیش نیست هرچی دوست داره میگه وهررفتاری میخواد میکنه چجوری باید برخورد کرد

تمام کردن رابطه راه درستی هست؟

سره مسائل پیش پاافتاده بحث میکنه ودعواروکش میده

امشب هم حسابی دعوامون شد و یه سری حرفا زد منم چون از رفتارش ناراحت وعصبی وخسته شده بودم گفتم ب سلامت وگوشی روقطع کردم ن تماس گرفت نه پیام داد ولی استوری هامواومده بود دیده بود

چ رفتاری یاچنین شخصیتی درسته؟

"گروه نارنجی🧡"  وزن اولیه"74"   وزن هدف اول"۵۹"   کالری شماری خطی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ببوسش بزارش کنار الان که شوهرت نیست این کارو کن بعدا مجبور میشی فقط و فقط بسوزی و بسازی

آخه از همه لحاظ آدم درست ومهربونیه توعصبانیت کنترل نداره

تمام کردن رابطه روگذاشتم برای راه اخر دلم نمیخواد راحت تمام بشه همه چی

اگه شوهره که سکوت کن که به این مرحله نرسه  اگر هر کسی غیر از شوهره فررررررررااااااار کن این بع ...

نه دوستیم ادم خوبیه توی همه چی فقط کنترل عصبانیت نداره دلم نمیخواد ب راحتی همه چیو خراب کنم دلم میخواد اگه درست شدنیه درست کنم تمام کردن راه اخر باشه

2738
آخه از همه لحاظ آدم درست ومهربونیه توعصبانیت کنترل نداره تمام کردن رابطه روگذاشتم برای راه اخر دلم ...

عزیزم میگن قبل از ازدواج‌چشماتو خوب باز کن بعد از ازدواج چشماتو ببند

تمام کردن رابطه راه آخر تو ازدواجه

الان که رابطتون آشنایی و شناخته این نشونه هارو دست کم نگیر 

بعدا دور از جون نگی خودم کردم که لعنت بر خودم باد

بعدش باید به خاطر پدرو مادر بسوزی و بسازی بعدشم به خاطر بچه 

این نداشتن کنترل خشم چیز کمی نیست 

لنگش خونه منه ازدواج با اون یعنی له سدن شخصیتت روانت اعتماد ب نفست

یعنی ب راحتی قیدشو بزنم راه درست شدن نداره؟

اگه شوهرت نیست 

قطع کن رابطه رو 

مگر ب شرط کنترل خشم و ....ینی بهت ثابت بشه 

و گرنه از لحاظ شخصیتی خیلی بهت فشار میاد 

اشتباهی که من کردم ....فک کردم میشه با چیزای دیگه دل خوش کرد اشتباه کردم ....خیلی دارم اذیت میشم خیلی عذاب میکشم 

اولش یه خواننده خاموش بودم😎ولنتاین97عضو شدم با کاربری 🍁خزان🍁21مهر 99سوپرایز شدم و تعلیق شدم یهووویی🧐😟خلاصه که یه تعلیقی ام به دلایلی نامعلوم😶🤐🤫

اولا که معلوم نیست شماازدواج کردیدیادرشرف هستید. دوم رفتاراشخاص فرق داره بایدطرفتوبشناسی. یکیوبایدتوی توی اون شرایط به حال خودش رهاکنی تاعصبانیتش بخوابه واروم که شدمنطق پذیرمبشه. یکی بایددرکنارش باشی ارومش کتی اگربری میریزه به هم یکیم اصلا اصلاح نمبشه. اگرسومی باشه ودرشرفیدبهتره ادامه ندبد

برای خوشبخت بودن به هیچ چیزنیازنیست!!!! جزبه نفهمیدن!!!! پس تامیتوانی خرباش تاخوش باشی🙄🙄
آخه از همه لحاظ آدم درست ومهربونیه توعصبانیت کنترل نداره تمام کردن رابطه روگذاشتم برای راه اخر دلم ...

یه وقتایی یه خوبی به هزار تا بدی می چربه 

یه وقتایی یه بدی به هزار تا خوبی میچربه 

مثل قضیه هزار تا سکه ۱۰ تومنی و یه تراول ۱۰۰ تومنیه 

2706