2733
2734

لطفا تاپیک رو نترکونید و بذارید هر کسی عقاید خودش رو داشته باشه چه مذهبی باشه چه غیر مذهبی

به نظرتون برزخ چجوریه و آدما بعد مرگشون کجا میرن؟ تنها هستن یا نه؟

متاهل/ کار کسی که به اونی که بهش خیانت شده میگه تحمل کن و تشویقش میکنه به تحمل کردن به مراتب زشت تر از کار کسیه که خیانت میکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب نظرم اونایی ک اینجا کارای خوب میکنن اونور خیلی راحتن

کلا دوست دارم بدونم برزخ چجوریه 

کسایی که هستن تنها هستن یا نه زندگیشون چه مدلیه 

متاهل/ کار کسی که به اونی که بهش خیانت شده میگه تحمل کن و تشویقش میکنه به تحمل کردن به مراتب زشت تر از کار کسیه که خیانت میکنه 
2731

نمیدونم، جالبه، من به تناسخ اعتقاد دارم ولی بهشت و جهنم هم اگه باشه خوبه...

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                       پس ترسان مباش زیرا من با تو هستم، و هراسان مباش؛ زیرا من خدای تو هستم. اشعیا ۴۱:‏۱۰ 

طبق چیز هایی که شنیدم برزخ نمادی از بهشت و جهنم ادمای خوب جاشون خوبه روزی داده میشن اونجان تا زمان قیامت و ادمای بد هم جاشون خیلی خوب نیست و منتظر قیامت و عذاب 

یه صلوات برای حاجت رواییم💕🦆💕🦆💕🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆💕🦆💕🦆💕
وا با خودت چند چندی عنوان زدی هرکس اعتقاد داره بیاد بعد میگی هرکس هر عقیده ای داره بگه😕

منم شک کردم بمونم یا برم😅

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                       پس ترسان مباش زیرا من با تو هستم، و هراسان مباش؛ زیرا من خدای تو هستم. اشعیا ۴۱:‏۱۰ 
2738

خیلی خوبه هر کسی عقایدشو بدون توهین به دیگری بگه تریبون آزاد

یه صلوات برای حاجت رواییم💕🦆💕🦆💕🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆💕🦆💕🦆💕
وا با خودت چند چندی عنوان زدی هرکس اعتقاد داره بیاد بعد میگی هرکس هر عقیده ای داره بگه😕

نگفتم بگه منظورم اینه که اگر یکی اومد گفت اعتقاد ندارم یهو بحث نکنید تاپیک بترکه یا برعکس 

طبق چیز هایی که شنیدم برزخ نمادی از بهشت و جهنم ادمای خوب جاشون خوبه روزی داده میشن اونجان تا زمان ق ...

یعنی مرده ها تا روز قیامت تو برزخ میمونن؟

آرمان❤آرتین❤روح الله❤(خودم میخوام تعلیق شم و هر زمانی بخوام خودمو مسموم کنم به نینی سایت و اینستا میرم)

منظورش اینه اونایی که اعتقاد ندارن نیان حرفای نامربوط نزنن بی احترامی نکنن گل

مذهبی نیستم درمورد بهشت جهنم نظری ندارم چون کتابی درمودشون نخوندم 

ولی یکی از اقوام بچش فوت شده بود یکی از فامیلای دورش خواب دیده بود بچه دستش تو دست پدربزرگشه که اونم فوت شده 

'زندگی رو بزار رو حالت پرواز و به سمت رویاهات پرواز کن‌‌'🕊🤍️
چيزي كه فهميدم اينه همه در نهايت بهشت ميرن اما خب مثل يه بيمارستان در نظر بگير بايد سلامتيشون رو به ...

یعنی برزخ هم همین شکلیه؟ 

2706