2737
2734
من یه دوره خوردم فقط یه کیلو کم شد از وزنم نمیدونم بخاطر قرص بود یا نه البته هیچ پرهیز غذایی و ورزش ...

آخه میگن اشتها رو کلا از بین میبره ،چجوری غذا میخوردی😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستم اسلیم مکس میخورد میگفت تو دوهفته ۳ کیلو کم کردم تازه بدون ورزش رژیمشم که میگفت وژیمم ولی همه چی میخورد با حجم زیاد

ولی خب چه فایده ول کرد رژیمو قرصو الان ۵ ۶ کیلو از ثبلشم بیشتر شده خیلی چاق شده قبل رژیمش بهتر بود والا 

من خودم اصن قرص نمیخورم با ورزش ورژیم لاغر میکنم

یه روز خوب میاد...🕊️ 🧡تیکر کنکور🧡 وزن اول :۷۰/۴۰۰ ⬅️ ۶۷ ⬅️۶۵ ⬅️ ۶۰🔒⬅️۵۸🔒⬅️ وزن هدف😍: ۵۵ 🧡
2728

من هر وقت اضافه وزن بیاد سراغم میرم سراغش 

اخرین بار باردار بودم که یهو فهمیدم سریع قطع کردم الانم بقیه شو گذاشتم به محض زایمان سربع بخورم.

من شاید تو سه سال ۶تا قوطی هم خوردم

اما نه پشت هم

چند ماه یکبار که وزنم بالا بره میخورم پایین میارم

این قرص بیشتر حالت کاهش اشتها و انرژی دو برابر به ادم میده

من هر وقت اضافه وزن بیاد سراغم میرم سراغش  اخرین بار باردار بودم که یهو فهمیدم سریع قطع کردم ا ...

عزیزم چقدر کم کردی تو هر دوره،ایشالا به سلامتی فارغ بشی💞

دوستم اسلیم مکس میخورد میگفت تو دوهفته ۳ کیلو کم کردم تازه بدون ورزش رژیمشم که میگفت وژیمم ولی همه چ ...

اسلیم مکس رو همه پزشکهای تغذیه هم میدن خیلی اثربخش نیست به نظرم

2738

اها من اسلیم مکس میخوردم ببخشید الان این خانم گفت یادم اومد الفا اسلیم اون خارجیه ست خواهرم ازش میخورد خخخخیلی خوب کم کرد ولی عوارض هم داشت من چون تو اقدامم و دیابتی هستم و یه مقدار واسم گرون بود نتونستم استفاده کنم 

ماییم و نوای بینوایی....بسم ا... اگر حریف مایی❤❤
اسلیم مکس رو همه پزشکهای تغذیه هم میدن خیلی اثربخش نیست به نظرم

نمیدونم دوستم وزن کم کرد باهاش ولیی خب برگشت وزنش

یه روز خوب میاد...🕊️ 🧡تیکر کنکور🧡 وزن اول :۷۰/۴۰۰ ⬅️ ۶۷ ⬅️۶۵ ⬅️ ۶۰🔒⬅️۵۸🔒⬅️ وزن هدف😍: ۵۵ 🧡
اها من اسلیم مکس میخوردم ببخشید الان این خانم گفت یادم اومد الفا اسلیم اون خارجیه ست خواهرم ازش میخو ...

همون پس،میگم آخه اکثرا میگن اشتها صفر میشه،میخوام بگیرم اما هیچ جایی رو نمیشناسم که مطمئن باشه،خواهرتون چقدر کم کردن؟

همون پس،میگم آخه اکثرا میگن اشتها صفر میشه،میخوام بگیرم اما هیچ جایی رو نمیشناسم که مطمئن باشه،خواهر ...

خواهرم ۹۶ کیلو بود شد ۸۷ ولی دیگه مامانم نذاشت بخوره معده ش از بچگی مشکل داشت ترسید ادامه بده

ماییم و نوای بینوایی....بسم ا... اگر حریف مایی❤❤
2706