2737
2739
عنوان

تازه عروسم

| مشاهده متن کامل بحث + 1245 بازدید | 89 پست
معمولا تو عقد دعوا جربحث زیاده میگن عقد خوب نیست چطور میگی دوران شیرین عقد

ن عقد خیلی دوران خوبیه

دعوا و جرو بحث هست ولی طرفو بیشتر میشناسی بیشتر عاشقش میشی 

من خودم الان سه ساله عقدم 

و تو این سه سال بهترین و قشنگترین دوران زندگیمو دارم میگذرونم

گول جاری رو نخور. جاری رفیق نمیشه . در حدی خوب باش که ازت سو استفاده نشه. زود بچه نیار یکی دوسال صبر کن شاید اخلاقاتون به هم نخورد. همیشه پس انداز داشته باش . از اول زندگی شوهرت رو عادت بده تو کار خونه کمک حالت باشه. اگه حرمتت رو نگه نداشتن دلیل نداره تو سکوت کنی. از زندگیت آدمای سمی رو حذف کن هرکسی میخواد باشه. به هر قیمتی. آرامشت در وهله اول اهمیت باشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اففففرین  مخصوصا اینکه جبهه میگیرن ادم زورش میاد بعدم دعوا میشه  فقط مهربونی غر نزدن لوس ن ...

دقیقااااا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میخوام از زنده بودن لذت ببرم رسالت من اینه،با سختیا میجنگم چون رسالت من اینه،من اومدم زندگی کنم نه بردگی من برده ی پول و خوراک و اموالم نیستم من میخوام با حداقل داشته هام شاد باشم و اگر روزی مادر شدم یاد بچم بدم از زنده بودن شاد باشه درست مثل یه فیلیپینی 
میدونی اصلا نمیتونم جواب مادرشوهرم بدم یعنی درواقع بخاطر حفظ حیا و حرمته اما میام ب همسرم میگم  ...

خب بعد از چند بار ممکنه از مادرش دفاع کنه و این باعث اختلاف بین شما ومادرش و شما و شوهرت بشه

یعی کن خودت این مسائل رو حل کنی اینجوری تو چشم شوهرتم جذاب تری مردا حوصله این حرفا رو ندارن  

ممنونم  من ۲۲ ایشون۳۰

خیلی خوبید

من ازدواج نکردم هنو ولی چیزی که دوران دوستی تجربه کردم این بود ک 

صبور نبودن و حساس بودن و زودرنجی رو بزارم کنار 

چون معمولا دخترا خیلی زودرنج و حساسن و همین باعث بیشتر ناراحتیا میشه... و صبر همه چیو حل میکنه

خب بعد از چند بار ممکنه از مادرش دفاع کنه و این باعث اختلاف بین شما ومادرش و شما و شوهرت بشه یعی کن ...

من فقط صرفا ب جهت درد و دل برای همسرم میگم وگرنه کلییی قسمش میدم ک کاری ب مامانت نداشته باشه من میبخشمش

اونم همیشه میگه بخاطر این اخلاقته عاشقتم😬

2738
خیلی خوبید من ازدواج نکردم هنو ولی چیزی که دوران دوستی تجربه کردم این بود ک  صبور نبودن و حسا ...

وای منم بی نهایت زود رنجم 

قبلا ک سرکار میکردم روحیه ام خیلی محکم بود خیلیییی خوب بودم، الان تقی ب توقی میخوره اشکم میاد اه

هرگز با خانواده شوهرت صمیمی نشو و کم برو خونشون

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
همیشه هم یه پس انداز برای خودت داشته باش اگر پول بهت کادو دادن بده طلا حتی یک گرم کم کم جمع میشه ب ...

با این اوضاع شهریه دانشگاه ک ۳ تومنه.ماهی ۵۰۰ عطرمه ۲۰۰ باشگامه ۲۰۰ لوازم ارایشیمه ۵۰۰ قرصای تقویتیمه 

۱۰۰ تومن خوراکیمه،بنظرت فرصت میشه پس انداز کنم؟!😁حالا بماند خریدای دیگم

2706