2733
2734

تصور کنین جوگیرانه جلو جمع گفتین ایشون همه کس و کاره منه

یا مثلا جلو همه جوگیرتر شدین ومحبت قلمبه شد دستشو گرفتین و بوسش کردین عکس العمل اقاتون چیه؟؟

میدونم ممکنه براتون خنده دار بباد  ولی جواب های واقعی بدین.واقعا برام مهمه بدونم عکس العمل یک شوهر چیه اینجور مواقع😃

بی احساس رفتار میکنن یا اونام قربون ادم میرن یا فقط نگات میکنن یا میگن زشته جلو مردم

هرکس به اندازه فرهنگ و ادب خانوادگیش نظر میده.پس درست صحبت کنیم😊

حالامن باطرفم ک قراره ازدواجی باشه قراره عیدبریم خونه رفیقش ک متاهلا میگه دوسددارم بهم توجه کنی محبت کنی بهابدی حتی جلوجمع..اقابگیوچجوررفتارکنم چجورنکنم ب چشم اوناخوب و عالی بیام

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
شوهر من با احساسه هردومون خیلی بهم محبت میکنیم ولی توی جمع زیاد نه مخصوصا پیش بزرگترا

اگر میکردین جلو جمع ممکن بود چی بگه؟تشکر کنه یا بگه بشین سرجات زشته؟

من یبار داشتن بیلیارد بازی میکردن باخت😂اولین و اخرین باری بود که باخت 

شوهرخالش گفت من قهرمان شدم نه تو😏منم گفتم اون واسه من همیشه قهرمانه 😐چجوری گفتم نمیدونم چندشم میشه یادم اومدنی ولی گفتم خودشم تو جمع😂

اونم قند تو دلش اب شد گفت دورت بگردم

میشه واسه اینکه تو دلیمو سالم بغلم بگیرم یه صلوات مهمونم کنی؟🥺❤️دوست قشنگی که داری امضامو میخونی از خدا میخوام به همه خواسته هات برسی و همیشه خنده رو لبت باشه🥹😍❤️
من یبار داشتن بیلیارد بازی میکردن باخت😂اولین و اخرین باری بود که باخت  شوهرخالش گفت من قهرمان ...

اخییییییییییی😃😃😃❤️❤️

جلو جمع رعایت میکنیم

خدابیامرزه مادربزرگم میگفت جاریت همش چسبیده به شوهرش تو هم محبت کن به شوهرت ولی تو خلوت 😂

تویی که مذهبی نیستی، ممکنه به دلایل زیادی اینطوری باشی ولی بنا نیست از ما مذهبی ها تصور بدی داشته باشی و راحت هممون رو محکوم کنی! همه جا خوب و بد هست. تو هم بالاخره یه روز ممکنه بیای در خونه اهل بیت (ع) اونا عاشق تو هم هستن و تو هم دوستشون داری... منم گاهی وقتا کارایی که برات ممکنه عجیب باشه رو انجام میدم، لاک میزنم آرایش میکنم آهنگ گوش میدم و خوش میگذرونم! فقط یه سری خط قرمز دارم. همین! 😊 میدونم خیلی خرمذهبیا باعث زده شدنت از دین میشن ولی ببخششون. کسی که تقوای واقعی داشته باشه قلبشو بزرگ میکنه تا از روی علاقه امر به معروف کنه... امر به معروف یعنی با رفتار! یعنی من اونقدر دوستت داشته باشم که واقعا دلم بخواد مثل من از دینداری لذت ببری...و تو ببینی چه حس عالی دارم و بخوای تجربش کنی. ببخش اگه برای انتقال این حس خوب به تو هنوز ضعیفم💔 هنوز اون حس عالی رو ندارم ولی دارم دنبالش میگردم، ذره‌ای ازش رو چشیدم 🥲 اسمش حسینه (ع)🌱  رفیقی که باهاش یه حس فوق العاده رو تجربه کردم چیزی از جنس خدا 🌱 من از ته قلبم برای تویی که مذهبی نیستی بهترینا رو میخوام. دوست ندارم مجبورت کنم و از اینکه با ناراحتی نگاهم کنی هم دلم میگیره 💔 از اینکه بینمون تفرقه باشه دلم میگیره. من خیلی بیشتر از اونی که فکرشو کنی سعی کردم درکت کنم و دنیات رو بشناسم. تو هم گاهی سعی کن دنیای منو درک کنی و بشناسی حتی اگه دوستش نداشته باشی. ممنونم ❤🌱
جلو جمع رعایت میکنیم خدابیامرزه مادربزرگم میگفت جاریت همش چسبیده به شوهرش تو هم محبت کن به شوهرت ول ...

اگر کلامی تو جمع محبت کنین بهشون چی میگن.عکس العملشون چیه؟

من که همچین کارایی جلو جمع نکردم 

اما اگه می کردم شاید بوسم می کرد 

فقط یه بار جلوی جمع اون دستمو بوسید یه خاله ی پیر داشت شدیدا عصبانی شد گفت مرد دست زنشو نمی بوسه 

تازه عروسی کرده بودیم‌

مادرشوهرم گفت چه عیبی داره باید ناز نازنینو بکشه 

مادرشوهرم بهم می گفت نازنین 

......
2706