2737
2734

پریود باشی بچه ت هم غذانخوره بخای باهاش سروکله بزنی،

خداوندا ب من صبرب جمیل عطا فرما

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️

رلت هم اگه بود نمیتونست کاری برات بکنه در نهایت پاچه اونم میگرفتی 😂

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🥰منم پاچه گیز میشم

سعی میکنم از مامانم دور باشم اون موقع ی چنبار بد پاچشو گرفتم بعد عذاب وجدان گرفتم 😝 بیشتر سعی میکنم نزدیک شوهرم بمونم🥰 بحث و رومخش رفتن حال میده

ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!🤗😅
پریود باشی بچه ت هم غذانخوره بخای باهاش سروکله بزنی، خداوندا ب من صبرب جمیل عطا فرما

آمین واقعا آمین 

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2731

من قبلا نه درد داشتم تو دوران پریودیم نه حس حال خاصی

ولی الان ی هفته قبل افسردهههههه‌میشم سر کوچیکترین چیز ناراحت میشم و‌گریه میکنم

ی وقتاییم جنگ ب پا میشه

قشنگ اسیرم اون چند‌وقتو🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

من یکم زود رنج میشم اوایلش و قهرو این داستانا گاهی ادامه اش پیش می یاد. حالامونده به طرف مقابلم که درکم کنه یا پرو بازی در بیاره بخواد روی مخم بره. درک بشم قهرم نمیکنم یکم فقط توجه میخوام

توی بازی زندگی وسط همه مشکلات یاد گرفتم که:😍شیطان همه تلاششو میکنه تا آدمو از خدا خسته کنه و خدا همه تلاشش رو میکنه تا بهتر از اونی که آدم فکر می کنه ولو کمی دیرتر بهش بده😍😍😍😊اونی که این وسط از بازی صبر خسته بشه خدا و ایمانشو به شیطان باخته😣 و اونی که از حکمت خداوند در برابر شیطان دفاع کنه و زیر بار حرف شیطان نره پیش خدا عزیزتره و به جز خواسته ای که شاید بهترش برآورده شده ایمانشم داره و شرمنده ی مهربونترین عالم نیست.😍😍💓💓🌹سعی کن تو برنده این میدان باشی نه مثل کسایی که همه چیزشونو به خاطر صبور نبودنشون باختن.❤ خدا بخیل نیست.خودتو بخاطر درک نکردن حکمت خدا یتیم نکن. آدم از خدا یتیم بشه بد دردیه😔😔😔
2738
پس گیر هورمون نیوفتادی خواهر ۱۰ روز قبلش داغونم

من فقط پوستم بهتر میشه هم رنگش هم تمیزیش 

بعدش بر میگرده به حالت اول 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 
اصلا اینجوری به خودم توهین نمیکنم!  هورمون ها رفتار منو تعیین نمیکنن

خداروشکر هورمونات بهم نمیریزنت😄

بد دردیه از ۱۰ روز قبل پریود سینه درد داشته باشی در حدی که نتونی دست بزنی بهشون 

پریود که میشی دلت میخواد بری ی گوشه و تو باشی و ی عالمه شکلات و تا حد خفگی بخوری و اشک بریزی 

واسه ی مورچه له شده زار بزنی 

تلویزیون ببینی گریه ات بگیره 

خداروشکر هورمونات بهم نمیریزنت😄 بد دردیه از ۱۰ روز قبل پریود سینه درد داشته باشی در حدی که نتونی د ...

به شدت درد دارم و پوستم هم خوب میشه همین 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 
2706