2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه همینیم 

من بابام به شوخی میگه نمیذارم این دوران بری بیرون شر درست می‌کنی بعد نیم ساعت میگن آقای میرزایی بیا کلانتری😅

امروز به خودت قول بده از دیروزت یکم بهتر باشی.فقط یک درصد بهتر از دیروزت باش.مهم نیست زندگیت اون طور که میخواهی نیست.مهم نیست،آدمای اطرافت چجوری هستن.مهم نیست اگه از خودت خیلی راضی نیستی.فقط این مهمه که تو همون آدم دیــروز نباشی،یعنی امروز آدم جدیدی باشی!فقط یک درصد،کمتر به افکار منفیت فکر کن،یک درصد بیشتر بخند،یک درصد بیشتر شاد باش،یک درصد آروم تر باش،یک درصد بیشتر به رویاهات فکر کن،فقط یک درصد کافیه برای امروز.اگه میخوای تغییر کنی،نیاز نیست که یک شبه متحول بشی از (یک درصــد)شـروع کــن!با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم و آقایون بی زحمت در تاپیکای بنده حضور پیدا نکنند و پستی نذارند.لینک ناشناس:https://harfeto.timefriend.net/16752039893414
2728

من دو روز قبل پریودی اخلاق ندارم اصلا 

روز اولم چون خیلی درد دارم همینطوره

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️سلام ! خوش اومدین به امضای من 💐 از اینکه وقت میزارید و امضای منو میخونید ممنونم ، یک دنیا سپاس بیکران تقدیم شما 💐❤️من میدونم که گاهی تو بعضی تاپیک ها با حرفام دلتونو میشکنم ولی باور کنید هیچی ته قلبم نیست بیشتر حرفام یا از سر دلسوزیه یا واسه کمک کردن به شما ❤️ میام تو تاپیک هاتون حرفاتونو میشنوم ، درد دلاتون میخونم ، من دو تا گوش شنوا دارم واسه شنیدن غصه ها و خنده هاتون ❤ البته من سعی میکنم در تاپیک هایی که تخصص ندارم شرکت نکنم 💐لینک کپی کن و از دیدنش لذت ببر👇💜https://www.aparat.com/v/3Lfog ❤️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بنیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِه عِلْمُکَ(خداوندا به شماره آنچه که علم تو به آن احاطه دارد بر فاطمه و پدر و همسر و فرزندان او درود فرست.)❤️این نغمه ی زیبای یاران حسین (ع) است : انا فتحنا لک فتحنا مبینا(فتح _۱، ما تورا پیروزی بخشیدیم و این چه پیروزی درخشانی است) تاریخ از امشب تحت فرمان حسین (ع) است❤ الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته علی ابن ابی طالب و اولاده المعصومین صلوات الله علیهم اجمعین ❤به نام خاک دیار خدا به نام نجف ، به نام حضرت سلطان دین امام نجف(ع) ❤️ به نام خاک زمینی که جمع اضداد است ، که پادشاه وگدا میشود غلام نجف ❤️ دلیل خلقت عالم ، دلیل خلق زمین به احترام علی(ع) بود ، احترام نجف ❤️گمان کنم که خدا از ازل به دست خودش ، نوشته واژه ی الله را به بام نجف ❤️علی (ع)است کعبه ی دلها که واجب است تو کنی سجده در تمام نجف ❤️ در آرزوی غبارش بمیر چون که خدا به دست فاطمه (س) داد اختیار شاه نجف (ع) ❤️ سلام کرده همه ی عالم به سوی نجف ولی میرسد به کربلا سلام نجف ❤️اگه از امضام خوشت اومد ازت میخوام با اون دل پاکت برام دعا کنی عاقبت بخیر بشم ❤ برای سلامتی و ظهور  امام زمان (ع)دعا کنید 🙏ان هذا القران یهدی للتی هی اقوم و یبشر المؤمنین الذین یعملون الصالحات ان لهم اجرا کبیرا (اسرا _۹،بدرستی که این قرآن مردم را به طریقی که راست ترین و استوارترین طریقه است هدایت می کند و مؤمنانی را که عمل شایسته انجام می دهند، بشارت می دهد که پاداش عظیمی برای آنها خواهدبود).❤️ الیس الله بکاف عبده(زمر_۳۶، آیا تنها خدا برای بنده اش کافی نیست ؟!)

تازگیا بهونه گیرم الکی میخوام پاشم یکیو دو نصفه کنم فکرکنم هورموناس😂😂😂

به تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ ازین سایت میرم. دلیلشم خانوما فیس افاده ای حیوون گریز بی درک و منطق و سطح دغدغه در لول وای شوهرم مادرشوهرم جاریم دماغ عملیم.
2738

ارع عصبی میشم حتی ب اینکه چرا استیکر اون مدلی نزاشته او این مدلی گذاشته 

ب همه چی گیر نیدم 

گریه میکنم برا چیز کوچیک 😞دوس دارم بغلم کنن

همین بس که خدا احوال بندگانش را میداند. . .😻         حالم بد نیس...ولی انگار پرم از حال بد#ایرانم🌱                                 عزیزِ من عزیزِ دوست داشتنیِ من عزیزِ نزدیکِ من تولد من تویی پیش از تو به یاد نمی آورم که وجود داشتم ♡.♡.♡.♡

نه بیشتر کم انرژی هستم و کمر درد دارم 

اصلا عصبی نمیشم از اول قبلشم کمر درد ندارم حینش کمرم درد میگیره 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

وحشی برا یه لحظمه

هار میشم😐🔪

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️
من دو روز قبل پریودی اخلاق ندارم اصلا  روز اولم چون خیلی درد دارم همینطوره

من ی هفته قبلش فک میکنم بدبخت عالمم

همین بس که خدا احوال بندگانش را میداند. . .😻         حالم بد نیس...ولی انگار پرم از حال بد#ایرانم🌱                                 عزیزِ من عزیزِ دوست داشتنیِ من عزیزِ نزدیکِ من تولد من تویی پیش از تو به یاد نمی آورم که وجود داشتم ♡.♡.♡.♡

اصلا اینجوری به خودم توهین نمیکنم! 

هورمون ها رفتار منو تعیین نمیکنن

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 
2706