2726
عنوان

نگاه پدر.‌‌..

242 بازدید | 18 پست

بخاطر کودکی سختی که برام ایجاد کرده بود همیشه ازش بیزار بودم

وقتی بزرگ شدم اون پیر و رنجور بود

ولی من بازم به دید قبل نگاهش میکردم

یادمه وقتی پیشش مینشستم نگاهم میکرد و بهش میگفتم چرا نگاهم میکنی 

مشکلی پیش اومده؟

و سریع نگاهشو ازم میگرفت و میگفت نه...هیچی نیست...

ازش نفرت داشتم و این نفرت رو به دوش میکشیدم

تا اینکه اون توی یه حادثه هوشیاریش رو از دست داد

و الان ۳ ماهه انتظار میکشم تا نگاهم کنه

چشماش رو باز میکنه ولی نگاهش هدفمند نیست

به سمت من نیست...

قدر نگاه پدر و مادرتون رو بدونید

نگاهشون گرانبهاست...

من بار سنگینی رو به دوش کشیدم همیشه

از کودکی تا ۳ ماه پیش بار سنگین نفرت

و این ۳ ماه بار سنگین عذاب وجدان...

برای هوشیاری پدرم دعا کنید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

براش دعا کردم انشالا خوب بشه .

ولی هیچوقت پدر خودمو نمیبخشم قشنگ ترین روزامو ازم گرفت وهنوزم داره ظلم میکنه بهم ای خدا کجایی؟؟؟؟؟

ما هیچ الهی همه تو.... لطفا برای شفای برادرم ورسیدن به عشقم برام دعا کنین ویه صلوات مهمونم کنین....❤گفته بودم چو بیایی غم دل با تو بگویم.....؛چه بگویم که غم از دل برود چون تو بیایی.....❤
وای من قلبا ناراحت شدم هم واسه خودت هم پدرت.... از صمیم قلبم برای سلامتیش و کنارهم بودنتون دعا میکنم ...

مرسی از قلب مهربونت...

لطف میکنی

امیدوارم خودت و عزیزانت همیشه سلامت و شاد باشید

براش دعا کردم انشالا خوب بشه . ولی هیچوقت پدر خودمو نمیبخشم قشنگ ترین روزامو ازم گرفت وهنوزم داره ظ ...

میفهمم

خیلی سخته بخشیدن

ولی اگه میشه ببخشش

حتی اگه یه کوچولو جایی برای بخشش هست دریغ نکن

بعدها پشیمون میشی مثل من...

هععی  کوچیکتر بودم چقدر رابطم با بابام خوب بود همش تو بغلش بودم الان اصلن حتی روبوسی هم نمیکن ...

چرا روت نشه عزیزم؟

نکنی که خدایی نکرده روزی اتفاقی افتاد دور از جونشون غصه بخوری؟

پدرته نزدیک شو دورش بگرد 

من هر شب خداشاهده فقط توی بغلش خوابم می‌بره و وقتی بی قراری میکنم بغلم می‌کنه سریع آروم میشم 

به نظرم از فرصت استفاده کن

امروز به خودت قول بده از دیروزت یکم بهتر باشی.فقط یک درصد بهتر از دیروزت باش.مهم نیست زندگیت اون طور که میخواهی نیست.مهم نیست،آدمای اطرافت چجوری هستن.مهم نیست اگه از خودت خیلی راضی نیستی.فقط این مهمه که تو همون آدم دیــروز نباشی،یعنی امروز آدم جدیدی باشی!فقط یک درصد،کمتر به افکار منفیت فکر کن،یک درصد بیشتر بخند،یک درصد بیشتر شاد باش،یک درصد آروم تر باش،یک درصد بیشتر به رویاهات فکر کن،فقط یک درصد کافیه برای امروز.اگه میخوای تغییر کنی،نیاز نیست که یک شبه متحول بشی از (یک درصــد)شـروع کــن!با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم و آقایون بی زحمت در تاپیکای بنده حضور پیدا نکنند و پستی نذارند.لینک ناشناس:https://harfeto.timefriend.net/16752039893414
2706