2726
با چقدر پول میشه یه سالن باز کرد کلا الان چقدر خرج کردی؟؟

بستگی داره بخوای چطور سالنی بزنی 

من پارسال مدرک گرفتم شش رشته تخصصی 

فقط هزینه آموزش ۲۳اینا 

سالن زدم جمع کردم ب دلایلی 

سالن من جز سالن های ممتاز شهر شد چون خیلی مجهز بود وهزینش۶۰۰شاید بیشتر شد البته با قیمتای پارسال تابستون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سرچ کن تو گوگل مپ 

دمت گرم

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏
2728
اینا احتمالا درک نمیکنن کار کردن برای یه زن چقدر سخته  هم محیطش هم کار سنگینش هم کار خونه.... ...

نزدیکانم دوتاخانم شاغل بسیار موفق هست ک یکبار ب زبون نیاوردن و تحقیر کنن بقیه رو همیشه ام میگن واقعا سخته هم مرد بیرونیم هم زن خونه

نزدیکانم دوتاخانم شاغل بسیار موفق هست ک یکبار ب زبون نیاوردن و تحقیر کنن بقیه رو همیشه ام میگن واقعا ...

حق دارن به خدا 

من چند سال شاغل بودم 

تمام مدیر ها و سرپرستای خانوممون همیشه میگفتن کار بیرون برای زن خیلی سخته حتی سبک ترینش خستشون میکنه و انرژی میگیره 

فک کن اینا نزدیک 20 سال سابقه کار داشتن و به این نتیجه رسیده بودن 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
ایشالا عزیزم شاغل بودن عالیه ولی نباید ی خانم های خانه دار توهین کنن شاغل شدی کسیو تحقیر نکن 

من ندیدم کسیو بخاطر خانه دار بودن تحقیر و توهین کنن واقعا همچین چیزی ممکن نیست

حق دارن به خدا  من چند سال شاغل بودم  تمام مدیر ها و سرپرستای خانوممون همیشه میگفتن کار ...

واقعا من تحسین میکنم خانمای شاغلی ک ب خونه زندگیشون میرسن از جمله زنداداش خودم از همه لحاظ بیسته

من بلدم یچیزایی😊

خواهرم ۶ماهه تو این کاره خیییلی وضش خوب شده یه بار بهش گفتم راهنماییم کن اگه مطمئنه داراییمون بذارم سرمایه گذاری کنیم ولی بهم نگفت.دلم خیلی شکست 

ماییم و نوای بینوایی....بسم ا... اگر حریف مایی❤❤
2706