2737
2734

من دانشجوی یکی از شاخه های پزشکی ام در دانشگاه علوم پزشکی ایران

استاد  درس فیزیولوژی امتحان گرفته و دست بالا نمره داده

ولی بچه ها معترض اند 

من نماینده استادم و بامن دشمنی میکنند و بی حرمتی

بنظرتون وساطت بکنم یا نه براشون پیش استاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب عزیزم به نظر من قانعشون کن 

اگه میگی دست بالا نمره داده کاری کن همه برگه هاشونو ببینن و خودشون متوجه بشن 

اونام حق دارن من خودم تو اون موقعیت قرار گرفتم مثلا واسه یه امتحان خیلی فک میکردم بالا میشم ولی اصلا در اون حد نبود که انتظارشو داشتم تا این که برگه مو با استاد بررسی کردم و فهمیدم من اشتباه میکردم

خب عزیزم به نظر من قانعشون کن  اگه میگی دست بالا نمره داده کاری کن همه برگه هاشونو ببینن و خود ...

اخه استادمون ابتدا راضی نمیشه 

دوم اینکه بچهها هم جیگر ندارن پای حرفشون بایستند و اعتراض کنند

زورشون که به استاد نمیرسه به من فشار میارند

بله خیلی بی حرمتی کردن و خیلی بی اعتنایی  و مزاحمت به طرق مختلف

عزیزم من درک کامل از شرایط تو ندارم اما مدرس زبان انگلیسی ام، باید جوری رفتار کنی ازت حساب ببرن وگرنه به مرور میخوان سوارت بشن باهاشون قاطع رفتار کن نذار روشون بشه اصرار کنن چه برسه به توهین 

2738
یعنی چطوری؟ میشه یادم بدی ممنون میشم

سخت میشه وقتی همسن باشید، منم چون تقریبا همسن شاگردامم مجبورم زیاد خودمو براشون بگیرم اصلا شوخی نکنم تحویلشون نگیرم وقتی حرف نا مربوط میزنن نشنیده میگیرم کلا در مقابلشون خیلی یبسم :))) منتها مدرسای دیگه که سنشون بالاست راحت برخورد میکننو از ابهتشونم کم نمیشه 

سخت میشه وقتی همسن باشید، منم چون تقریبا همسن شاگردامم مجبورم زیاد خودمو براشون بگیرم اصلا شوخی نکنم ...

بله

من نظرم با وساطت بود اولش اما الان گیج شدم

بیشتر بخاطر وقاحتشون

و بعد بخاطر دخالت در کار استاد