2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
اصلا نترس منم میرم میشه تحمل کرد انقد لذت داره از همون جلسه اول نتیجه میبینی  فول بادی میری؟&n ...

پا کامل بیکینی زیربغل

فک کنم فقط دست رو نمیرم از فول بادی درسته؟اخه دستام موهاش نرمن گفت اگه نرمه موهاش زخیم میشه گفت دستت لازم نیست رفتم دید موهامو

عزیز اگ راجب سوالام چیزی میدونی ممنون میشم جواب بدی بالا پرسیدم

اگه خوب شیو کنی اوکیه اونایی که میمونه ریشته موعه خیلی مهم نیست فقط ده دوازده ساعت قبل اینکه بری شیو کن چون پوستت حساس میشه میسوزه 

اگه خوب شیو کنی اوکیه اونایی که میمونه ریشته موعه خیلی مهم نیست فقط ده دوازده ساعت قبل اینکه بری شیو ...

ممنون عزیزم خواستم همینم بدونم چون وقتی شیو میکنی تا چتدساعت بعدش یکم بدنت حالت سوزش داره خاک توسرژیلت ک پدر هممون دراورده 

ممنون عزیزم خواستم همینم بدونم چون وقتی شیو میکنی تا چتدساعت بعدش یکم بدنت حالت سوزش داره خاک توسرژی ...

اره دقیقا 😢 ولی بری راحتتتتت میشی همون جلسه های اول هم نتیجشو میبینی 

اره دقیقا 😢 ولی بری راحتتتتت میشی همون جلسه های اول هم نتیجشو میبینی 

مرسی عزیزدلم من برای فول بادی گف ۶۰۰ ولی گف دستت لازم نداره میترسم بعد پشیمون بشم اما دستامواگ ۱۰روزم شیونکنم چیزی پیدانیست بنظرت دستمو نکنم؟نازکه موهاش

2706