2726
عنوان

سوال خصوصی داشتم خانوما

463 بازدید | 24 پست

چند روز پیش یبوست گرفتم داخل بدنم زخم شد بعد از یکی دور روز خوب شدم اما موقع مدفوع سوزش داشتم و خون هم دیدم الان چند روز میگذره که موقع دستشویی سوزش دارم معذرت می‌خوام امروز خون دیدم باز پماد گرفتم چکار کنم 

ی مدت فیبر و سبزیجات و آلو اینا زیاد بخور که دوباره یبوست نشی تا زخمش خوب بشه

شنیدم گوجه خوبه روزی یک یا دو تا بخوری از به وجود اومدن یبوست جلوگیری میکنه

❤ عاشق رادیو چهرازی، علی، حبیب، جمشید و دلبر ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پماد آنتی همورویید بزن

غذاهای فیبر دار بخور میوه سبزیجات بخور که مدفوع سفت نشه تا باعث زخم شدن بشه

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2728
ی مدت فیبر و سبزیجات و آلو اینا زیاد بخور که دوباره یبوست نشی تا زخمش خوب بشه شنیدم گوجه خوبه روزی ...

اینکه خون دیدم و میسوزه و خارش داره پماد بزنم خوب میشه مشکل جدی به وجود نمیاد؟

معمولا پماد ودارو درمانی دائمی جواب نمیده راه حلش جراحی یا تغییر سبک زندگیه ،صبحا قبل صبحونه آب جوش ولرم شده بخور به جای چای نسکافه میل کن و وعده سبزیجات مخصوصا بادنجان رو بیشتر کن تا مشکلت ریشه کن شه 

پماد آنتی همورویید بزن غذاهای فیبر دار بخور میوه سبزیجات بخور که مدفوع سفت نشه تا باعث زخم شد ...

اینکه خون دیدم و میسوزه و خارش داره پماد بزنم خوب میشه مشکل جدی به وجود نمیاد

پماد ام جی بزن خیلی خوبه برای زخم 

منم یبوست خیلی شدید دارم که اینقدر اذیت میشدم فقط گریه میکردم نه میتونستم وایستم نه بشینم از بس درد داشتم 

با اینکه اینقدر آلو و گل محمدی و میوه و سبزیجات و چیز میز گیاهی و شیمیایی می‌خوردم خیلی روزای مزخرفی بود آخرش قرص سیلاکس و با یه شربتی بود خوردم خوب شدم برای زخم اینام پماد میزدم 

اگر شما خودتان را تغییر دهید ؛ آینده شما هم تغییر خواهد کرد ✨
معمولا پماد ودارو درمانی دائمی جواب نمیده راه حلش جراحی یا تغییر سبک زندگیه ،صبحا قبل صبحونه آب جوش ...

من الان ۵ .. ۶ روزه این مشکل برام به وجود اومده قبلا که اینجوری نبودم من سرما خوردم فک کنم به خاطر دارو ها یبوست شدم ولی یکی دو روزه خوب شدم اما از چند روز پیش زخم شدن باز امروز خون دیدم

اینکه خون دیدم و میسوزه و خارش داره پماد بزنم خوب میشه مشکل جدی به وجود نمیاد؟

فکر نمیکنم

مثل زخم روی دسته دیگه، خارش و سوزش طبیعیه

فقط اون بافت حساس تره سریع خون اومده، چرب نگه دارم و حواست باشه دوباره یبوست نشی. دستشویی هم میری ببخشید زیاد به خودت فشار نیار که حتما کامل دفع کنی ، بزار خودش دفع بشه

❤ عاشق رادیو چهرازی، علی، حبیب، جمشید و دلبر ❤
2706