2726
عنوان

شوهرم مبره تو اتاق گوشی بازی میکنه

496 بازدید | 18 پست

شوهرم از سرکار اومد گفت میرم میخوابم ساعت ده شب رفت تو اتاق درو بست چراغا هم خاموش درو باز کردم دیدم بیداره دراز کشیده با گوشی بازی میکنه این یعنی چی اخه؟ خیلی عصبی ام منم رفتم کنارش درازز کشیدم نذاشتم با گوشی بازی کنه

زیبای حقیقی اسم یه سریال هست اعتماد به نفس کاذب ندارم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
با خودش ور می‌رفته  یا چت شک نکن

وا چرا الکی میترسونین بدبختو

مگ گوشی بازی فقط کارای خاک برسریه

خواهشا پیامای تبلیغاتی یا سوالات شخصی خودتونو توی تاپیک من‌ نپرسیددددد!❌❌❌ خودتون جداگونه تاپیک بزنید
وا چرا الکی میترسونین بدبختو مگ گوشی بازی فقط کارای خاک برسریه

خب کنار خودش بازی می‌کرد 

داره کارایی میکنه 

پاینده باد کسانی که از پاکی شان عشق آغاز میشود از صداقتشان عشق ادامه می یابد و از وفایشان عشق پایانی ندارد 

اگه بچه کوچیک دارین شاید خواسته یکم آرامش بگیره. شوهره من بعصی وقتا دلش آرامش میخواد میره تواتاق دراز میکشه.

منم همینطور. خب آدم یوقتایی دلش تنهایی میخواد

❤تمام لحظه های زندگی من ..به زیبایی بودن توست....❤
خب کنار خودش بازی می‌کرد  داره کارایی میکنه

ما خانما بارها تنهایی دراز میکشیم گوشی بازی میکنیم خلوت میکنیم ینی داریم خیانت میکنیم؟

مردام ادمن از سرکار میان گاهی خستن خلوت میخان

خواهشا پیامای تبلیغاتی یا سوالات شخصی خودتونو توی تاپیک من‌ نپرسیددددد!❌❌❌ خودتون جداگونه تاپیک بزنید

وچه کسانی بودند که گفتن میریم گوشی بازی ولی به جایی دیگربازی کردن ختم شده🤣🤣🤣🤣🤣🤣

مولا جان                                                                   جان مان به لب رسید!از بی‌راهه رفتن‌هاو نرسیدن. پاهایمان تاول زده! خسته از این راه‌های مبهم! و دویدن‌های بی‌مقصد... به تو پناه آورده‌ایم،راهی مان کن به راهت،که بیراهه ست غیرمقصددوست                                            تا امام رضا(ع)8 وامام جواد(ع) 9 باشد * بگذارید که هشتم گرو نه باشد 
اگه بچه کوچیک دارین شاید خواسته یکم آرامش بگیره. شوهره من بعصی وقتا دلش آرامش میخواد میره تواتاق درا ...

ن نداریم منم تو خونه ک پاپیچش نمیشم ک اذیت بشه😑😑

زیبای حقیقی اسم یه سریال هست اعتماد به نفس کاذب ندارم  
ن نداریم منم تو خونه ک پاپیچش نمیشم ک اذیت بشه😑😑

نمیدونم والا. خب کاری نکرده فردا شب موقعیت جور کن بره تو اتاق بعده چنددقیقه یواشکی برو و سریع بپر ببین داشته چیکارمیکرده.

❤تمام لحظه های زندگی من ..به زیبایی بودن توست....❤
2706