2737
2734
دقیقا آدما طنز های متفاوتی دوس دارن.  فرندز اگه نگیرتت حوصله سر بره. ولی دقیقا سبک شوخیاش همون ...

واقعا منم معتادش شده بودم هر روز سه قسمت تا چهار قسمت می‌دیدم تو بارداریم  بعد آهنگش را یه بار تی وی گذاشت پسرم برگشت بهش توجه نشون داد با اینکه حواسش نبود انگار براش خاطره انگیز بود 

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
آره خییلی مظلوم بود. هوای همه رو داشت چقد هم پر از آسیب بود.... فقط ژست گرفتنش واس عکاسی چقققد اسکول ...

والدینش خوب نبودن چون باباش مامان شده بود بهش آسیب زده بود 

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آره خییلی مظلوم بود. هوای همه رو داشت چقد هم پر از آسیب بود.... فقط ژست گرفتنش واس عکاسی چقققد اسکول ...

وااای ترکیدم خدا نکشتت، ژست عکسش 🤣🤣🤣🤣🤣

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 👊🌱 هم مرگ بر جهان شما نیز بگذرد... هم رونق زمان شما نیز بگذرد... بادِ خزانِ نکبتِ ایّام ناگهان... بر باغ و بوستانِ شما نیز بگذرد... در مملکت چو غرّشِ شیران گذشت و رفت... این عوعو سَگانِ شما نیز بگذرد... آن کس که اَسب داشت غبارش فرو نشست... گَردِ سُم خَرانِ شما نیز بگذرد.... شب همیشه شب نمی‌مونه ✌️😇🌞🌄
واقعا منم معتادش شده بودم هر روز سه قسمت تا چهار قسمت می‌دیدم تو بارداریم  بعد آهنگش را یه بار ...

آخییییی چقد قشنگ اینکه باردار بودی و پسرت بعدا واکنش داده😍🥰

منم معتادشم واقعا. روزی نزدیک ۱۰ ۱۵ قسمت هم دیدم 

اندیشه کشتنی نیست...
2728
واقعا منم معتادش شده بودم هر روز سه قسمت تا چهار قسمت می‌دیدم تو بارداریم  بعد آهنگش را یه بار ...

ای جان، چه جالب😍😍

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 👊🌱 هم مرگ بر جهان شما نیز بگذرد... هم رونق زمان شما نیز بگذرد... بادِ خزانِ نکبتِ ایّام ناگهان... بر باغ و بوستانِ شما نیز بگذرد... در مملکت چو غرّشِ شیران گذشت و رفت... این عوعو سَگانِ شما نیز بگذرد... آن کس که اَسب داشت غبارش فرو نشست... گَردِ سُم خَرانِ شما نیز بگذرد.... شب همیشه شب نمی‌مونه ✌️😇🌞🌄
والدینش خوب نبودن چون باباش مامان شده بود بهش آسیب زده بود 

بعدم ک همه فک میکردن هم جنس بازه😂😂😂😂 همکارش واسش پارتنر پیدا میکردن😂😂😂 از بس اون مدلی بزرگ شده بود شخصیتش هم چیزای زنونه میزد

اندیشه کشتنی نیست...
آره خیلی خوب بود اونم جنیفر واقعا شخصیت ریچل رو عالی بازی کرد و از کار دروود. فک کن ریچل ک قرار بود ...

فقط جویییییی🥰

من همونم فقط مامان شدم رمز کاربری قبلیمو یادم نمیاد یه ذره هم ملو شدم😁
2738

نامه ای ک ریچل واسه راس نوشته بود، ریچل ناراحت بود ک نامه مو چرا نخوندی، راس هم هی میگفت ک خیلی زیاد و طولانی بوده، می‌گفت 18 صفحه بوده پشت و رو، من واسه اینم خیلی میخندیدم 🤣🤣

جویی از اون رفیق باحالاست ک هممون یکی تو زندگیمون کم داریم باحال بانمک عشق پیتزا عاشق دوستاش

هوای دوستاشو داشت

آرمان❤آرتین❤روح الله❤(خودم میخوام تعلیق شم و هر زمانی بخوام خودمو مسموم کنم به نینی سایت و اینستا میرم)
2706