2726
یکم میتونید خودتون رو خالق این دنیا تصور کنید یعنی خدا حالا کفره ، ما در این حد نیستیم ، و فلان ...

مشرک هستن دیگه اونا هم شرک میکنن 

هرجا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه... ای ترس تنهایی من ، اینجا چراغی روشنه 😔🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😃😃😃😃 دقیییییقا خداوکیلی ادم هنگ میمونه طرف همچین فاز حس ششم به خودش میگیره 🤣🤣 بعد میره تو تاپی ...

قبل از این که بیام تو این سایت باورم نمیشد یه عده این همه ساده باشن 😐

2728
قبل از این که بیام تو این سایت باورم نمیشد یه عده این همه ساده باشن 😐

اینا همونایی ان که هرچی دارن و میدن دعانویس چون به قدرت او بیشتر از خدا ایمان دارن. متاسفانه کاریشونم نمیشه کرد چون نمیخان آگاه شن 

هرجا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه... ای ترس تنهایی من ، اینجا چراغی روشنه 😔🌹
مشرک هستن دیگه اونا هم شرک میکنن 

بعد نگاه می‌کنی همینایی که دنبال حس ششم هستن وقت اذان تاپیک میزنن درخواست صلوات میکنن😐

به چی باور دارن؟

به کجاش؟

به کدوم دین ؟ 

مگه میشه دین اسلام باشه و دنبال حس ششم باشی 😐

کو ایمان 

کو اعتقاد 

کو باور 

با هیچ استدلالی نمیتونم هضم کنم هم کسی که خودش رو حس ششم میدونه هم کسی که دنبالشه

یا علی چه درست گفتی بخدا عالی بود حالا میشه بگی بچه شکمم دختره یا پسر

حس ششمی نیستم از روی شخصیتت حدس زدم ولی ورق پیشم بود دقیق تر میگفتم معمولا فا ل های عشقیم خیلی دقیق درمیاد تففنی واسه دوستام میگرفتم بچه ات احتمالا دختره

بعد نگاه می‌کنی همینایی که دنبال حس ششم هستن وقت اذان تاپیک میزنن درخواست صلوات میکنن😐 به چی با ...

چه ربطی داره مگه حس ششم بودن گناهه خواهرم یه جاری داره هرکی باردار باشه حسش میگه بچش چیه ولی من روم نشده ازش بپرسم یدونه هم اشتباه نگفته

اینا همونایی ان که هرچی دارن و میدن دعانویس چون به قدرت او بیشتر از خدا ایمان دارن. متاسفانه کاریشون ...

علم خودش رو پاره کرده  سونوگرافی و آزمایش و .. اختراع کرده  و ..

عاقل از این که نی‌نی سایت حس ششم داره و کافیه ازش بپرسی 

حس ششم بچه ام چیه ؟

اونم بیاد بگه دختره 😐

دستگاه های سونوگرافی و تمام تجهیزاتش این صحنه رو اگر ببینند  خودکشی میکنن😐

حس ششمی نیستم از روی شخصیتت حدس زدم ولی ورق پیشم بود دقیق تر میگفتم معمولا فا ل های عشقیم خیلی دقیق ...

من چند ماه دیگه باردار میشم چنگ

❌❌❌❌❌❌نی نی من پس کی میخواهی بیای تو دلم خیلی به بودنت نیاز داریم منو بابا  مهربونا میشه برام دعا کنید 😔😔
چه ربطی داره مگه حس ششم بودن گناهه خواهرم یه جاری داره هرکی باردار باشه حسش میگه بچش چیه ولی من روم ...

حس‌ششم چیه ؟ 

یکم دقت کن!؟

نسبت به کدوم علم ؟ 

علم غیب ؟ 

کدوم غیب ؟

به کجا وصله که میگه؟

اگه به جایی وصله باشه که در حال حاظر جز شیطان چیزی وجود نداره که جن میگیرن و همه چی رو از اونا میفهمنن 

در غیر این صورت  هر چی باشه فقط حدسه 

حدسی ک حتی اگر ۱۰ بار هم درست باشه به این معنی نیست که ۱۱   و ۱۲ هم درست باشه ! 

چیزی پایه و اساس نداشته باشه  نباید بهش تکیه کرد !!!

من میگم بچه ات پسره

کاربری قبلیم تعلیق شد پس هی نگید تازه واردی و فلان 🙄ما خودمون خاک خورده ی سایتیم از سال 98عضو بودم هعیییی خداااا😎 Mobinaaaabano سابقم و بیخیال این هم حکمتی داشته لابد 😎😁

میخوای با حرفای بیخود بری پدر اون بیچاره رو دربیاری ...برو بابا بخواب چرا چرت میگی آخه

خدایا پناه برتو .....عاشقتم                             💙  وزن فعلی ۷۵.۵۰۰....هدف اول تا عید۷۲.....وزن هدف دوم  ۶۵💙توکل برخدا 
2706