2726
عنوان

باکلاس ترین فامیلی که شنیدین؟و بدترین و خنده دارترینش چی بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 5319 بازدید | 189 پست

راد

صدر

وفایی

جم

آصف

استاد

اینایی ک گفتم همه جزو پولدارا هستن😎😎😎

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ما تو استانمون یکی از شهرستانا خیلی شهرتای باحالی دارن،ورکبودی،ورپَنمیده(اینو استادمون روش نمیشد صدا ...

نگو ک تو یک لر هستی؟؟؟

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
من دفعه اولی بود ک دیدم آخه چرا باید یکی فامیلیش همچین چیزی باشه

لابد اجدادشون چهارتا داشته خب :)))

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
اون که دیگه عادیه قراگوزلو منم دوتا همکلاسی داشتم میانه ای بودن و یکیشونم خیلی خوشگل بود 

عه من اولین بار شنیدم

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻⠀ ⠀⠀ོ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀ོ ⠀⠀ ⠀⠀ོ ⠀ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ོ ⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ོ⠀⠀ ⠀
2706