2726

بدم ببین من صبح تا شب کلاس دارم .میتونم یه پکیج بدم بیرون خلاص. ولی تمام پکیجها مضخرفن یا دربهترین حالت مکملن.حالا چی خوبه؟؟ یه کلاس خوب یه معلم سخت گیر و کسی که ازت بخاد مدام حرف بزنی به علاوه سخت کوشی خودت به علاوه فیلموسریال دیدن جز این گشتم نبود نگرد نبست مگر در شرایط استثنا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بدم ببین من صبح تا شب کلاس دارم .میتونم یه پکیج بدم بیرون خلاص. ولی تمام پکیجها مضخرفن یا دربهترین ح ...

من زبانم خوبه ولی در لحظه نمیتونم جواب بدم چون باید ی چند ثانیه مکث کنم سر هم کنم جملرو از طرفیم کلا ادم اروم و کم حرفیم روم نمیشه انگلیسی حرف بزنم میترسم اشتباه بگم حرفمو   ، وگرن هر رایتینگی که مینویسم همه تیچرا میگن خیلی عالیه 

تو تاپیک دیدم که میگن فیلم و سریال یا چیزای اینطوری ولی از نظر من اشتباهه فیلم و سریال یا خوندن استوری بوک و اینطور موارد برای زمانی هست که شما یه یبسی از زبان بلد باشید و برای شروع به شخصه من پیشنهاد نمیکنم 

قبلش بنظرم یه آموزشگاه خوب پیدا کن یا نه یه سری از دوره و کلاس ها به صورت آنلاین هستن میتونی با اونا پیش بری 

من خودم برای شروع کتابهای Oxford word skills رو گرفتم سه سطح مختلف داره و در کنارش گرامر هم پیش ببر مثل grammar in use 

بعد که به یه سطح خوب رسیدی اون موقع فیلم و موسیقی کتاب داستان و اینا بهت کمک می‌کنه 

ولی اینکه اول کار که پیش زمینه ای نداری فکر نکنم چندان موثر باشه 

باز این نظر من بود

2728
من زبانم خوبه ولی در لحظه نمیتونم جواب بدم چون باید ی چند ثانیه مکث کنم سر هم کنم جملرو از طرفیم کلا ...

رایتینگ به درد نمیخوره دقیقا خوب حرف زدنه که با درد میخوره و باااید تو معرض استرسش قرار بگیری وگرنه به هیچ وجه خوب نمیشه زبانت حتما برو کلاسی که مجبورت کنن حرف بزنی.این که فک میکنی زبانت خوبه رو کاغذ خوبه و کاربرد نداره.خیلیا دکترا دارن زبانشون عالیه رو گاغذ ۴ تا جمله نمیتونن بگن

تو تاپیک دیدم که میگن فیلم و سریال یا چیزای اینطوری ولی از نظر من اشتباهه فیلم و سریال یا خوندن استو ...

چرا گلم من کلاس میرم اتفاقا اکسفورد هم تدریس میشه ولی هنوز لول بیسیکشم 

رایتینگ به درد نمیخوره دقیقا خوب حرف زدنه که با درد میخوره و باااید تو معرض استرسش قرار بگیری وگرنه ...

نه منظورم اینه که بلدم جمله بندی و کلمات رو ولی کسی ازم سوال میپرسه در اون لحظه چیزی ب ذهنم نمیرسه چون من اصلا اسپیکینگ کار نمیکنم 

نه منظورم اینه که بلدم جمله بندی و کلمات رو ولی کسی ازم سوال میپرسه در اون لحظه چیزی ب ذهنم نمیرسه چ ...

منم همینومیگم.بهش میگن فلوانسی.مهم ترین فاکتور در صحبت.با چی تقویت میشه؟ با دانش لغوی بالا گرامر خوب و حرف زدن با یک فرد مسلط نه یکی مثل خودت  در سطح خودت صرفا حتما باید فرد مسلط باسه ایراد بگیره ازت. بچها من یه چیز بگمو تمام که یوقت خدایی نکرده بحث بازار یابی نشه خواهشا نشنید نمیدونم اکسفورد بخونید  گرامر in useبخونید.تا رو زبون نیارید به هیچ دردنمیخوره.یه کلاس برید عمومی هم برید اصلا ولی یجا که استرس صحبت بگیرت به لکنت بیفتی خندت بگیره از خنگیت ...بد کم کم راه میفتی.اینا مکمل همن.امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم

چرا گلم من کلاس میرم اتفاقا اکسفورد هم تدریس میشه ولی هنوز لول بیسیکشم  

خب دیگه عزیزم برای همین میگم عجله نکن 

بعلاوه اینکه فیلم و سریال اینطوری نیست که بگی خب یه سریالی مثل فرندز رو از قسمت اول بزارم و شروع به دیدن کنم 

هرچیزی زمان و قاعده خودشو داره فیلم و سریال هم همینطور 

فعلا بیشتر وقت تو بزار تا این کتاب و خوب یاد بگیری بعد ( این کتابارو تو باید بارها و بارها مطالعه کنی و حداقل برای زبان بنظر من اینطوری نیست که بگی خب حالا کتاب بیسیک تموم شد برم سراغ کتاب بعدی نه تو با این کتابا حالا حالا ها کار داری ) 

بعد اینکه سطح زبانت خوب شد برای تقویت چهارتا مهارتت میتونی مثل استوری بوک بخونی و به گرامر و گسترش دامنه لغاتت اضافه کنی یا مثلا از تکنیک سایه برای فیلم و سریال استفاده کنی یا آهنگ به همراه متن و ترجمش  و صحبت کردن با یکی که سطح زبانش از تو یکم بهتر باشه و خیلی موارد دیگه 

2706