2733
2739
عنوان

یه کاربد😭

242 بازدید | 11 پست

رفتم یه برنامه نصب کردم بفهمم شوهرم به کی پیام داده وزنگ زده چون بهش شک داشتم همش ب یه شماره زنگ میزده طرف جواب نمیداده بعدرفتم پیامکاشوببینم تویه روزسه ساعت به طرف پیامک داده بودحیف نتونستم پیامانبودن ولی واسه خیلی وقت پیش بودهمش قسم میخوره توچراشک داری ولی من دست نمیکشم بعدتوگوشیش نگاه کردم همه پیاماروپاک کرده بود اونطرف هم جواب نمیده میگه این شماره صابکارمه البته شوهرم نمیدونه من چکارهاکه نکردم شدم جاسوس😭لعنت به خیانت ولی هنوزاثبات نشده ومن ازاین زندگی زده شدم......

آرامش💚

نام برنامه چیست

چیه چیشده ؟من یه دختری ام که هم نمازشو میخونه و محرم  میره روضه نذر برمیداره هم دوس داره پیرسینگ بزنه تتو کنه و موهاشو هفت رنگ کنه هم دوست داره کنار نماز مغربش زیارت عاشورا بخونه هم دوس داره برقصه و اهنگ گوش بده حتی دوس داره سیگارم بکشه (نکشیدما دوس دارم فقط) یه جاهایی چادریه یه جاهایی نه دوس داره دستاش پر از انگشتر باشه از طرفی یه دانشجوی متشخص تو دانشگاه باشه دوس داره یه مامان با نظم و مهربون باشه در آینده ولی گاهی وقتا اینقددیوونه بازی درمیاره که نگو همش توسط مامانش سرزنش میشه و شوهرش عاشقشه  سرمان را با دین بریدند🍂نه تنها کسانی که ستمگرند بلکه کسانی که ستم را میپذیرند هم نزد پرودگار عالم جایگاهی ندارند🍂

شماره رو بردار بزن تو گوشیت وات یا تل ببین دختره یا مرد

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لطفا به جست و جو کردن ادامه نده و بزار چن وقتی به حاله خودش باشه این کارت درست نیس یا نمیبخشی یا اگ میبخشی بهش اعتماد کن

چیه چیشده ؟من یه دختری ام که هم نمازشو میخونه و محرم  میره روضه نذر برمیداره هم دوس داره پیرسینگ بزنه تتو کنه و موهاشو هفت رنگ کنه هم دوست داره کنار نماز مغربش زیارت عاشورا بخونه هم دوس داره برقصه و اهنگ گوش بده حتی دوس داره سیگارم بکشه (نکشیدما دوس دارم فقط) یه جاهایی چادریه یه جاهایی نه دوس داره دستاش پر از انگشتر باشه از طرفی یه دانشجوی متشخص تو دانشگاه باشه دوس داره یه مامان با نظم و مهربون باشه در آینده ولی گاهی وقتا اینقددیوونه بازی درمیاره که نگو همش توسط مامانش سرزنش میشه و شوهرش عاشقشه  سرمان را با دین بریدند🍂نه تنها کسانی که ستمگرند بلکه کسانی که ستم را میپذیرند هم نزد پرودگار عالم جایگاهی ندارند🍂
2728
نکن این کارو یه درصد به این فک کن که مچشو گرفتی میخوای چیکار کنی؟ 

معلومه میخام ببینم چ غلطی کرده خیلی ادعاشه که پاکه ولی میگم اگ طرف مردباشه خیلی غلطاکردم...

آرامش💚
2738
اسم اون برنامه چیه  مگه همچین برنامه ای هم هست؟

عزیزم همراه من باشماره شوهرم نصب کردم بعدپیام فعال کردنش واسه اون رفت رمزگوشیشومیدونم کد روبرداشتم وپاک کردم شوهرم خوابه

آرامش💚