2726

یه گوشی نوکیا ساده گرفتم ، هرکی بهم زنگ میزنه میگه صدای خودشو می‌شنوه ، اکو میشه یعنی 

نمی‌دونم مشکل از گوشی یا چی 

ممنون میشم کمک کنید 

بردم پسش بدم مغازه دار نگرفت ازم 

💜دنیای من :پدرم + مادرم + داداشام +خواهرم + همسرم+دخترم💜

حالا من صدای خودمو میشنوم تو بعضی تماسا دختر عمم میگه شنود میشه صدا خودت میپیچه 

راسته؟

یه روز خوب میاد...🕊️ 🧡تیکر کنکور🧡 وزن اول :۷۰/۴۰۰ ⬅️ ۶۷ ⬅️۶۵ ⬅️ ۶۰🔒⬅️۵۸🔒⬅️ وزن هدف😍: ۵۵ 🧡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم همینو میترسم

منم از وقتی بم گفته اینو میترسم تو تماسا حرفی بزنم بیان تو گونیم کنن😑😑😂

یه روز خوب میاد...🕊️ 🧡تیکر کنکور🧡 وزن اول :۷۰/۴۰۰ ⬅️ ۶۷ ⬅️۶۵ ⬅️ ۶۰🔒⬅️۵۸🔒⬅️ وزن هدف😍: ۵۵ 🧡

حالا به من میگن ،گذلشتی رو اسپیکر ؟ 

صدای خودشونو میشنون

آرزو میکنم خدا یکیو نصیبت کنه که اول رفیقت باشه، بعد عشقت! یکی که درکت کنه و بفهمتت، یکی که وقتی بهم ریخته بودی ریشه هاتو به امید گره بزنه و نزاره از هم بپاشی، یکی که دوستت داشته باشه، ۱۰تا اما واقعی! یکی که رفیق لحظه لحظه ی زندگیت باشه، با خنده هات شاد و با گریه هات غمگین، اونیکه وقتی داشته باشیش یعنی ته خوشبختی، اونو برات آرزو میکنم که قسمت قلب مهربونت بشه..!❤️
حالا به من میگن ،گذلشتی رو اسپیکر ؟  صدای خودشونو میشنون

به منم همینو میگن ، گوشی خودم خراب شده بود باید میزدم رو اسپیکر ولی بقیه چیزاش خوب بود ، اونو خریدم مثلا برای اینکه راحت مکالمه داشته باشم که اینجوری دراومد از آب ، بعد صدای مخاطبام خیلی بلند هرکی پیشم باشه صداشو میشنوه

💜دنیای من :پدرم + مادرم + داداشام +خواهرم + همسرم+دخترم💜