2737
2734
عنوان

بعد 8سال

214 بازدید | 5 پست

سلام من بعد 8سال زندگی مشترک هیچ موقع اجازه ندادم خانواده همسرم به من حتی کوچکترین بی احترامی کنند هرچند با بقیه عروس ها اینطور نیستن من عروس اول دهه 90 شدم دو تا عروس از قبل داشتن بعد از من هم 4 تا دیگه بعد 2 الی چند سال ازواج کردن و عروس خانواده شدن انقدر با بقیه رک و راحت هستن و خیلی هم تیکه و بد برخورد می‌کنند که با من نبوده چون خودم از اول اجازه ندادم... اما حالا به دلیل اختلاف شدید با همسرم بعد این همه سال خانواده به من و خانواده ام به شدت توهین در حد فحش رکیک دادن من حالا بعد 2 ماه 2هفته برگشتم و همسر اومد عذر خواهی کرد و من ازش تعهد گرفتم و تمام شروط زندگی بهش گفتم و قبول کرد میخوام راهنمایی کنید من با تمام این بی حرمتی ها ناجور دیگه ته ته فکر کنید به خانواده ام و خودم از طرف خواهر بزرگ تر همسرم و برادر دومی همسرم بهم شده چه برخوردی باید داشته باشم!!!؟؟ با اینکه اصلا دلم نمیخواد دیگه بهشون سلام کنم اما یه سری تعهداتی بود من به همسرم دادم و همسرم به من داد من نه میخوام زیر تعهدات بزنم نه مستقیم رفتار بدی داشته باشم هرچند مسقیم باشه برام مهم نیست اما خوب به خاطر بچه کوچیک که دارم روی تربیت تاثیر بدی در آینده بزاره 

رفت و امدتونو باهاشون کمتر کنید، درسته میخواید همه چیز اوکی بشه ولی توهین کردن و اجازه ندارن مثل قبل با شما رفتار کنن، یه چند ماهی بگذره ببینید چه جوری رفتار میکنن و پشیمونن یا نه، اگه باهاشون اوکی بشید فکر میکنن دور از جون شما نمیفهمید و اجازه میدن به خودشون دوباره بی احترامی کنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول اینکه باید همون موقع حسابشونو میرسیدی..بعدم قبل اینکه ب شوهرت تعهد بدی باید فکر اینجاشو میکردی ک چجوری الان میخوای حسابشونو برسی...بعدم بی احترامی ب تو شده تو قهر کردی تو چرا تعهد دادی ب شوهرت..کلا من بودم از اول ج‌ِرشون میدادم..ب شوهرت بگو باهاشون حرف بزنه بهشون بگه بار اخرتون باشه باهاش اینجوری حرف زدین

2728

اول از همه تغییر شوهرت مهمه و ببین تا چه حد به شروط پایبنده 

بعد از اون رابطت با اینا بنظرم جوری نباشه که بخوای خودتو واسشون دور از جون خفه بکنی 

در حد سلام و علیک و تمام 

حرف پشت سرت زدن خودتو درگیر نکن کلا از نظر من بهترین چیز بی محلی و بی تفاوتیه

اگه هم جایی به هم برخورد کردین در حد سلام و علیک باشید باهم و سوال و جواب احساس کردین دارن تیکه میپرونن هم جواب ندین چون آدما از حرصشون اینطوری میشن هرچیم بیشتر بی تفاوت باشی جواب بزرگتری بهشون دادی

یه بسم الله الرحمن الرحیم واسم بگو 

اینا دیگه یاد گرفتن بهت توهین کنن باید بهشون بفهمونی حد خودشون نگه دارن مسائل زن و شوهر دخالت کنن دمشونو بچین پاشون از خونت قط کن 

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘