2737
2734

قرص چربی چیه

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه چربی خون☹

آترواستاتین چند خورده؟همین الان زنگ بزن اورژانس بپرس .ممکنه خطر ناک باشه

از خدا میخام به همه کسایی که امضامو میبینن سلامتی بده .منو بچه هام رو هم عاقبت بخیر کنه.دعا کنید انشاا... سال۱۴۰۱ استخدام شم .حال دلم رو به بودن دیگران گره نمیزنم .من با هیچ کس بحث نمیکنم چون آرامش خودم برام ارزشمندتره .تو زندگیمتجربیات تلخ زیاد داشتم اما هیچ تلخی ماندگار  نیست.معرفت در گرانیست به هر کس ندهندش .اونی که بیشتر بدمو میگه از همه بیشتر قبول داره که من ازش موفق ترم
2738

یه بار پسر منم جعبه قرصا پدرشوهرمو باز کرده بود با اینکه همه قرصا بودن من کلی گریه کردم .زنگ زدی اورژانس بپرسی؟

از خدا میخام به همه کسایی که امضامو میبینن سلامتی بده .منو بچه هام رو هم عاقبت بخیر کنه.دعا کنید انشاا... سال۱۴۰۱ استخدام شم .حال دلم رو به بودن دیگران گره نمیزنم .من با هیچ کس بحث نمیکنم چون آرامش خودم برام ارزشمندتره .تو زندگیمتجربیات تلخ زیاد داشتم اما هیچ تلخی ماندگار  نیست.معرفت در گرانیست به هر کس ندهندش .اونی که بیشتر بدمو میگه از همه بیشتر قبول داره که من ازش موفق ترم
یه بار پسر منم جعبه قرصا پدرشوهرمو باز کرده بود با اینکه همه قرصا بودن من کلی گریه کردم .زنگ زدی اور ...

من اونوقت سرچ کردم گفت خطرناکه تاپیک رو ول کن زنگ بزن اورژانس راهنماییت مکنن چکار کنی

یه بار پسر منم جعبه قرصا پدرشوهرمو باز کرده بود با اینکه همه قرصا بودن من کلی گریه کردم .زنگ زدی اور ...

الان خوابیده یعنی خطرناکه اخه هر کاری کردم بالا نیورد شیر هم خیلی بهش دادم 

نه چربی خون☹

بچت چطوره؟خوبه ؟ بردی دکتر ؟ از صبح نگرانش بودم