2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سال اول هیچی نخریدم اون فقط خرید  سال دوم پیراهن خریدم  سال سومم پیراهن خریدم  ...

منم نمیخرم😑😂

اخه تولدشم هس گرفتم اه این مناسبتا اونم برا مرد خیلی سخته واقعا

همین بس که خدا احوال بندگانش را میداند. . .😻         حالم بد نیس...ولی انگار پرم از حال بد#ایرانم🌱                                 عزیزِ من عزیزِ دوست داشتنیِ من عزیزِ نزدیکِ من تولد من تویی پیش از تو به یاد نمی آورم که وجود داشتم ♡.♡.♡.♡
2728
ولن ۲۵ بهمن روز‌مرد شنبه اینده ۱۵ ام  از رگ گردن نزدیکتر

😑😂

وایی

۱۵ روز مرد

۱۶ تولدش

۲۵ ولن

باز ۱۰ روز دیگ سالگرد🙄

همین بس که خدا احوال بندگانش را میداند. . .😻         حالم بد نیس...ولی انگار پرم از حال بد#ایرانم🌱                                 عزیزِ من عزیزِ دوست داشتنیِ من عزیزِ نزدیکِ من تولد من تویی پیش از تو به یاد نمی آورم که وجود داشتم ♡.♡.♡.♡
2738
عاشق این ماشیناس

ویییییی قرمزه چ نازههه اینم هدیع خیلی باحالیه هااا😉ایول

2706