2737
2734
عنوان

توروخدا میشه یکی بیاد...

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخوان زوری شوهرم بدن فشار پشت کنکور موندنم هست بهم چند بار تجاوز شده اون بیشرف تهدیداش هست کسی که م ...

چه همه چیز درهم برهم شد . از نظر من با خانوادت صحبت کن و بگو نمیخوای ازدواج کنی حتی شده با قهر و دعوا بهشون بفهمون فعلا آدم ازدواج نیستی .

بعد اون نامرد رو اگه میتونی ازش شکایت کن . اگه نه اصلا بهش توجه نکن هیچ غلطی نمیتونه بکنه .

درمورد اون دوست پسرتم که بعده ۵ساااال میگه قصد ازدواج ندارم ازدواج کن باید بگم کااااااااااات کن .

تمرکز کن رو کنکورت . درس بخون یا یه کاری رو شروع کن تا پیشرفت کنی . از هیچ چیز هم نترس و برای خودت دغدغه نساز . 

2728
چه همه چیز درهم برهم شد . از نظر من با خانوادت صحبت کن و بگو نمیخوای ازدواج کنی حتی شده با قهر و دعو ...

شکایت کردم هیچ کاریش نکردن ازم عکس داره میگه ابروتو میبرم...

آخه همه چیزم شده بود جای همه ی کمبودامو پر کرده بود خیلی دوسش دارم هرروز تو رویام آیندمو باهاش تصور می کردم الان هیچ انگیزه ای ندارم..

همه ی امید و انگیزمو گرفتن مگه ن قصدم همین بود دیگ جونی ندارم..

نباید در برابر متجاوز سکوت میکردی

فقط نفهمیدم ۲۴ سالته یا ۱۷-۱۸ که پشت کنکوری هستی

اگه ۱۸ سالت باشه اون عشق ۵ سالت باد هواس رو به جلو که بری میفهمی عشق واقعی چیه اون عشق بچگیو بنداز دور

درمورد ازدواج زوری هم اعتصاب و قهر و دعوا کن به زور نمیتونن خطبه عقد برا کسی بخونن

همه چی راه حل داره جانم خودتو نباز

یکی نداری که بهت نزدیک باشه و ازت بزرگتر باشه حرفاتو بزنی؟اگه نداری از مشاوره تلفنی رایگان استفاده کن

شکایت کردم هیچ کاریش نکردن ازم عکس داره میگه ابروتو میبرم... آخه همه چیزم شده بود جای همه ی کمبودام ...

اون کثافت که هییییچ غلطی نمیتونه بکنه . این تهدیداش اگه در قالب زنگ یا پیامه ، مدرک محسوب میشه . مجدد ازش شکایت کن ‌.

در مورد دوست پسرتم به اجبار باید فراموشش کنی 💔💔💔

زمان مشکلاتتو حل میکنه . 

امیدوارم به وقتش با یه آدم درست آشنا بشی .

2738
اون کثافت که هییییچ غلطی نمیتونه بکنه . این تهدیداش اگه در قالب زنگ یا پیامه ، مدرک محسوب میشه . مجد ...

خانواده اذیتم میکنن طاقت این زندگی رو ندارم دیگ صبرم لبریز شده چند ساله بیرون نمیرم از خونه..

2706