2733
2734

چندترم که مجازی بودیم 

بچه های ترم های بالاتر از تمام سوالای میان ترم و پایان ترم عکس دارند متاسفانه الان ک حضوری شدیم اساتید هیچ تغییری داخل سوالا ندادند و ی سری از بچه ها سوالات رو دارند...

باورکنید بعضی شبا تا صبح واسه ی امتحانام درس خوندم و خودمو کشتم وقتایی ک من درحال درس خوندن بودم همکلاسیام درحال بیرون رفتن و گشت و گذار بودن 

خودم قبل یکی از امتحانا سوالا رو دست یکیشون دیدم اما ب روی خودم نیوردم

آخرین امتحانمون من ب شدت مریض بودم با وجود حال بدم تا صبح تو کتابخونه درس خوندم یکی از همکلاسیام داخل کتابخونه خوابیده بود بهش گفتم چرا داخل اتاقت نمیری بخوابی؟

گفت جزوه رو نخوندم فیلماروهم هیچی ندیدم 

جزوه ی خلاصه شده ی خودمو بهش دادمو گفتم اینو بخون فقط نکات مفیده

نمرات ک اومد نمره ی اون نزدیک ب کامل شد درحالیکه من خودمو کشتمو باز...

واقعا دیگه خسته شدم 

تاکی قراره اینطور باشه

انگار ن انگار قراره جون ی انسان به دست اینا سپرده  بشه

شما جای من بودید چیکار میکردید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همیشه استادا از نمونه سوالا میدن دیگ  ماهم اکثر امتحانامون ۷۰ درصد نمونه سواله   کانال مخصوص داریم همه میذاریم اونجا بررسی میکنیم  

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
2738

یادمه ترم اول میخوندم، یسریا گروه تقلب داشتن

نمرات اونا خیلی بالاتر شد🚶‍♀️

اساتید از سوالای سال های پیش باز سوال  میدن اکثرا

•این راهی که من میرم؛تهش قشنگه^^!🎬🧡'️ 
هیچی برای ترم بعد منم سوالات و میخونم 

کاش اینطور بود ک خودخواه نبودن و اجازه میدادن همه استفاده کنند....

متاسفانه جریان سوال گرفتن اینه ک سوال دست پسراس و ب دختری میدن ک باهاش ل.اس بزنه!

2706