2737
2734
خانواده این اصلاااا اهمیتی به آیندش نمیدادن هر چی هم من بهش روحیه میدادم کار میکرد پس انداز میکرد او ...

اونا یه زمین میلیاردی داشتن میخواستن بفروشن،همه خانوادش و فک و فامیلاش درجریان رابطمون بودن

این میگفت بریم خواستگاری باباش برگشته بود گفته بود میخوام واسه خودم خونه بخرم ماشینمونم عوض کنم اگه پول اضافه موند باشه میریم😐ببینا

اصلا به این فکرنمیکردن که پسر مجرد ۳۰ساله دارن

البته دوس پسر من خودشم عرضه نداشتا جوری شده بود من بهش پول تو جیبی میدادم،بیرون غذاخوردنی من حساب میکردم اون گوشیشو میگرفت تو گوشش الکی مشغول میشد من میرفتم پای صندوق😊

میشه واسه اینکه تو دلیمو سالم بغلم بگیرم یه صلوات مهمونم کنی؟🥺❤️دوست قشنگی که داری امضامو میخونی از خدا میخوام به همه خواسته هات برسی و همیشه خنده رو لبت باشه🥹😍❤️
چی بگه طفلک واقعا خجالت نکشیدی خواستی جدا بشی بعد از یک سال که احساساتش رو به بازی گرفتی؟ اون لحظه ...

بیجا قضاوت نکن بی انصافیه تا تو شرایط من قرار نگرفتی نمیتونی یه ذرشم درک کنی که بین خوشبختیت و احساست کدومو انتخاب کنی ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی تلاشاش بی نتیجه بود صبر میکردم که چی بشه؟ وقتی خانوادن یه درصد هم راضی نبودن صبر میکردم چی بشه؟ ...

ببین تو عاشق پول هستی فقط مشخصه همه حرفات از مادیاته

این چیزا رو میگی که فقط فرار رو به جلو کنی یا خودتو یک جورایی اروم کنی

2731
اونا یه زمین میلیاردی داشتن میخواستن بفروشن،همه خانوادش و فک و فامیلاش درجریان رابطمون بودن این میگ ...

دقیقا رابطه ما هم اینطوری بود بیچاره شب و روز کار کرده بود ۲۰ تومن جور کرده بود بیاد خاستگاریم باباش ازش کل پولو گرفت که تو پول میخوای چیکار حالا حرف بزنین آشنا شین ببینیم چی میشه

من بدبخت هم فقط دغدغم این بود کی سربازی بره کی پس انداز کنه ماشین بخره کجا استخدام شه

الان همه جوونا مگه خونه دارن؟ مگه همه چیز فقط مادیاته؟   درسته کسی که پول پرست باشه اولویتش ای ...

حالا مال من‌که باباش پولدار بود همین یه پسرم بود چی.حاضر نبود پول بگیره ازش.گفن دوست ندارم‌دستم‌توجیبش باشه وگرنه میتونم پول بگیرم‌به خواستگاری گل و شیرینی یه خونه یه مراسم ساده برو سرخونه زندگی اما دوست ندارم

مال ماهم‌اینطوری بااینگه باباش خوب بود

بااین حال منکه امکانات برام‌مهم بود.گفتمش عیب نداره خونه رهن میکنیم.منم کمکت میکنم کم‌کم.اما خب اون اینطوری قبول نداشت

خدایااااا شکرت...
ببین تو عاشق پول هستی فقط مشخصه همه حرفات از مادیاته این چیزا رو میگی که فقط فرار رو به جلو کنی یا ...

تو و امثال تو پاش بیوفته بدتر از من اینکارارو میکنین اگه از کل حرفام و ماجرایی که گفتم فقط اینو بردلشت کردی ک فقط حرفام مادیاته واقعا برات متاسفم

2738
الان همه جوونا مگه خونه دارن؟ مگه همه چیز فقط مادیاته؟   درسته کسی که پول پرست باشه اولویتش ای ...

پس تو مرغ دونی زندگی کنن عزیزم؟ یه حرفایی میزنن بعضیا وقتی یکی کار نداره پول رهنم نداره پول اجاره هم نداره

خیلی درکت میکنم من با ۱۸ سال سن فکر همه چیه اونو میکردم خونه ماشین شغل سربازی کسی هم پشتش نبود  ...

پسر زرنگی بود؟؟

ما همیشه یه چندثانیه دیر رسیدیم    گشنه ولی یجور دیدیمون که انگار سیرِ سیریم    

پس اسی مشکل دوست پسر تو عم استقلال مالی بود.وگرنه مگه‌میشه ازیه ادم بزرگ‌بزور کسی پول بگیره..

باید انقد قوی میبودکه بتونه‌پولاشو حفظ کنه.حالا اگه مالی پدرش بد بود یه کمکی بکنه.اما‌نه همشو

خدایااااا شکرت...

استارتر جان من بهت اطمینان خاطر میدم که بهترین کار رو کردی کنار همسر خوبت خوش باش و در آرامش 

شما کار درست رو کردی یک سال بهش فرصت دادی 

نه مثل من پنج سال فرصت دادم هیچی به هیچی عزیز جان 

الانم افتادم تو باتلاق دست و پا میزنم

مطمئن باش ۱٠سال هم می موندی چیزی نمیشد

خیلیییییم دوسم داشت در حد مرگ خیلی بد از هم جدا شدیم ولی نمیتونستم احساسی تصمیم بگیرم آیندمو خراب کن ...

اصلا عذاب وجدان نداشته باش، فردا سختی میکشیدی تازه اگه ازدواح میکردی نمیکردیم موقعیتاتو خراب میکردی اخرشم عشق‌نون و اب‌نمیشد برات

پسر زرنگی بود؟؟

زرنگ که چی بگم پسر کاری بود تا ۲ شب واسه خاطر من کار میکرد ولی مدیریت نمیکرد باباش هی ازش میگرفت میگفت تو پول میخوای چیکار اینم استقلال مالی نداشت هی میگفتم برو سربازی لاقل یجایی ایتخدام بشی میگفت چرا ۲ سال عمرمو هدر کنم

دقیقا رابطه ما هم اینطوری بود بیچاره شب و روز کار کرده بود ۲۰ تومن جور کرده بود بیاد خاستگاریم باباش ...

کسیکه پشتوانه مالی نداره،استقلال مالی هم نداره بیخود میاد جلو و دختر مردمم اسیر خودش میکنه

اصلا عذاب وجدان نداشته باش و این تاپیکتم قفل کن بنظرم بعضی کامنتا رو مخمه خون جلو چشامو گرفته،ایشالا سر خودشون بیاد ببینیم چه انتخابی میکنن میمونن با یه آس و پاس یا میرن دنبال آیندشون

بهترین کارو کردی که ایندتو تضمین کردی،والا وحی منزل نیست با هرکی وارد رابطه میشی اخرش زنش بشی که،ادم باید شرایطو درنظر بگیره،منی که میدونم به درد هم نمیخوریم و باهاش خوشبخت نمیشم مگه مریضم باهاش بمونم؟

همینکه همسرت دوستت داره و خوشبختی یه دنیاست،به اون اقاهم کاریت نباشه از فکرت بنداز بیرون.

بابا من نمیدونم کسایی که کارو بار ندارن براچی به قصد ازدواج وارد رابطه میشن؟به خوشبختیه خودت فکرکن

میشه واسه اینکه تو دلیمو سالم بغلم بگیرم یه صلوات مهمونم کنی؟🥺❤️دوست قشنگی که داری امضامو میخونی از خدا میخوام به همه خواسته هات برسی و همیشه خنده رو لبت باشه🥹😍❤️
2706