2737
2734
من پلی کیستیک بودم یکسال و خورده ای دکتر میرفتم ولی ۶ماه مدام سونو قرص کلومیفن و آمپول hcg و اینک ب ...

فدات شم خدا از دهنت بشنوه....

کاشکی منم یکه کاری داشتم که تحرکم بالا بود حداقل لاغر میشدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام عزیزم من بچه ی اولم رو سریعا باردار شدم هفت سال بعد مجدد شروع به اقدام برای بچه دوم کردم به خیا ...

قوربونت برم خانومی کلی از این پیامت حس خوبی گرفتم ایشالله که سالم و سلامتم نینیتو تو بغلت میگیری

من بدبخت چاقم نیستم پلی کیستیکم

علائمت چیه عزیزم کن چاق نیستم ی تایمی ریزش مو زیاد داشتم دکتر فمیکا داد خوردم الان ریزشمم کم شده 

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
2738
توروخدا بیشتر در مورد این لتروزول اطلاعات بده کیست نداشتی؟؟

من چون فولیکول های ریز داشتم دکتر لتروزول داد کمک میکنه فولیکول ها رشد کن یه جور تقویت کنندس

إِلَهِي وَ رَبِّي مَنْ لِي غَيْرُكَ(خدایا غیر از تو، من کیو دارم....؟) ممنون میشم واسه سلامتی ❤ نی نیم ❤صلوات بفرستین🙏عکس پروفایلمو عوض نکردم چون با اینکه سخت بود ولی دلم واسه لحظه به لحظه بارداریم تنگ شده🤰 👈👶🤱
سلام عزیزم من بچه ی اولم رو سریعا باردار شدم هفت سال بعد مجدد شروع به اقدام برای بچه دوم کردم به خیا ...

متفورمین میگن خیلی عوارض داره اره؟

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
قوربونت برم خانومی کلی از این پیامت حس خوبی گرفتم ایشالله که سالم و سلامتم نینیتو تو بغلت میگیری

زنده باشی عزیزدلم. ممنونم از دعای خوبت ناگفته نماند شاید اثر همون لتروزولی بوده که دوماه قبلش خورده بودمو فولیکولامو فعال کرده. ولی یادت باشه هیچ دکتری خدا نیس. توکل کن و داروهاتم مصرف کن انشالله که حتما نتیجه میگیری😘

2706