2726

من یه ساله که توی اقدامم سونو که دادم فهمیدم تنبلی تخمدان دارم رفتم دکتر بهم یه دوره کلوموفین داد که نتیجه ای نداشت دوباره امروز رفتم بهم لتروزول داد اعصابم خیلی خورده در ضمن چاقم هستم که بهم گفت وزنتو بیاری پایین درصد بارداریت بیشتر میشه.....نمیدونم چیکار کنم اصلا نمیتونم با رژیم کنار بیام😑😔یکی بیاد این دل منو از این همه دلشوره راحت کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم ۳تا۷ پری شبی دوتا لتروزول خوردم ۹ سیکل فولیکول ۵و۶ داشتم ۳ شب امپول سینال اف زدم  و ۱۳ سیکل فولیکول ۱۴ و ۱۵ و به بالا داشتم ۱۴ سیکل امپول ازاد سازی زدم ولی قبلش ترشح داشتم بعد امپول ترشحاتم قطع شد  تورو خدا میدونید  دلیلش چیه . روز ۱۴ سیکل سینه دردم شرو شد تا حالا سابقه نداشته وسط سیکل  سینه درد داشته باشم 

إِلَهِي وَ رَبِّي مَنْ لِي غَيْرُكَ(خدایا غیر از تو، من کیو دارم....؟) ممنون میشم واسه سلامتی ❤ نی نیم ❤صلوات بفرستین🙏عکس پروفایلمو عوض نکردم چون با اینکه سخت بود ولی دلم واسه لحظه به لحظه بارداریم تنگ شده🤰 👈👶🤱
من دو بار با لتروزول و آمپول  همون ماه اول باردار شدم

علائم تخمک گذاریتون چجور بود

إِلَهِي وَ رَبِّي مَنْ لِي غَيْرُكَ(خدایا غیر از تو، من کیو دارم....؟) ممنون میشم واسه سلامتی ❤ نی نیم ❤صلوات بفرستین🙏عکس پروفایلمو عوض نکردم چون با اینکه سخت بود ولی دلم واسه لحظه به لحظه بارداریم تنگ شده🤰 👈👶🤱
2706