2726

دست تو نیست عزیزم فقط ریلکس باش 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

قلب گوسفند کباب شده

به پخته شده یا کباب شده

آب سیب

این هارو دکتر به من گفت،چون منم ساک حاملگی دیده شد ولی قلبش مشخص نبود،زمانی که باردار بودم

الحمدلله رب العالمین که شدم مامان الان محمد  قسمت همه منتظرا،ان شاءالله ،به حرمت حضرت فاطمه ی زهرا(س) خودت مدیریت کن زندگیمونو،به کسی محتاج نشیم،مارو به خودمون وامگذار،اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم       

چندبود مگه؟

1/11/11بهترین تاریخ عمرم بیبی چکم شب تولد امام جواد(ع)مثبت شد خدایا هزاران بار شکرت هیچ زنی در انتظار بچه نمونه و دامنش سبز بشه الهی آمین   1/12/1 صدای قلبشو شنیدم خدایاشکرت.2/1/6 سونو دادم دکتر گفت کاملا سالمی و گل دختری نفس مامان عاشقتم پرنسسم .گل دخترم ۲۷شهریور اومد بغلم،النای من عاشقتم دخترقشنگم

نمیدونم چی موثره فقط میدونم از زمان اقدام تادوماهگی  ادویه جات، خصوووصا دارچین بشششدت ممنوع. چون خودم یسری با ادویه دارچین سقط شد قلبش تشکیل نشد...

🚫انواع دمنوش پونه نعنا  ببخشید ، کوفت زهرمار ممنوع🚫

تمااااام. 

دعاکن. سپس رها کن. سعی نکن به زور دنبال نتیجه باشی.فقط به خدا اعتماد کن تا درهای درست را درزمان مناسب به رویت باز کند. 

اول استرس نداشته باش بسپرش به خدا

بعدم غذای کنسروی و اب میوه صنعتی و کلا چیزهایی که مواد نگهدارنده دارند تا میشه نخور

از ابلیمو رب شیره خانگی استفاده کن

گوشی را اصلا تو جیبت نگذار شبها یا گوشی را خاموش کن یا بگذار بیرون اتاق خواب

گوشی را تو یه اتاق دیگه شارژکن

به را کبابی کن بخور

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را
2706