2726

سه روزه نه شکر نه قندیجات 

نه نون برنج نخوردم

گفتم یه شک یه هفته به بدنم بدم( حساب این همهخوردنو پس بده) بعد شروع کنم نورمال رژیم گرفتن 

بچه هم شیر میدم ولی نزدیکه بگیرمش از شیر 

با سینه شل شده چهکنم؟ 

هدفم65 کیلو عه

برنج رو حذف نکن 

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 وزن اولیه:  106🔒 فعلی: 90🔒 هدف: 60🔒 در انتظار تثبیتی شدن... آبی به رنگ احساس من💙 💍متاهل💍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا که شیر میدی شیرم زیاد مصرف کن... 

من شنیدم خانمای شیرده میتونن ۵۰۰ بالای کالریشون بخورن

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 وزن اولیه:  106🔒 فعلی: 90🔒 هدف: 60🔒 در انتظار تثبیتی شدن... آبی به رنگ احساس من💙 💍متاهل💍
2728
برنج رو حذف نکن 

عزیزم میشه درخواست بدم چنتا سوال بپرسم ازتون؟

برای هم آرامش باشیم...🌱💛   خدایا شکرت        عضو گروه بامداد خمار (وزن۵۶ ، قد ۱۶۰ ، هدف ۵۰) من میتونم😍🦋 شروع رژیم (۴۰۱/۱۱/۲۶)   ۱۲/۴ یک کیلو کردم کردم و شدم ۵۵😌   ۱۲/۱۵ (۵۴)😍

وای نکن 

این رژیم اصلا متناسب شما نیست

این رژِیم فقط مختص کسایی هس که استپ وزنی دارن

بعد چن روز اثرات داغونشو میبینی

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕                                                  

الآن چندکیلویی؟

من که نتونستم

خوراکمو کم کردم ولی مث شما حذف نکردم

حلقه و چرخونک و طناب خریدم تو خونه ورزش میکنم شکمم آب شه.

من ۶۹ م میخوام به زیر ۶۵ برسم 

در حد ۴ ۵ کیلو کم کنم راضی م

خدا💖 
عزیزم میشه درخواست بدم چنتا سوال بپرسم ازتون؟

بله

الآن چندکیلویی؟ من که نتونستم خوراکمو کم کردم ولی مث شما حذف نکردم حلقه و چرخونک و طناب خریدم تو ...

فقط کارای خونه و میرقصم  دیگه فرصت نمیکنم کاری کنم با بچه 

من وزنم بلاس و متاسفانه بعد از زایمان بدشد 

2706