2726
عنوان

تخمک کشی ( پانکچر )

2753 بازدید | 18 پست

سلام دوستان . من عمل تخمک کشی رو انجام دادم 

از وقتی دکتر بهم پیشنهاد ivf داد خیلی گریه و زاری کردم تو تنهاییام . خیلی میترسیدم . میگفتم جای سوزنا درد میگیرن بالاخره . روحیه خوبی نداشتم و ... . خلاصه انجامش دادم . فعلا انتقال انجام ندادم ولی الان ۵ روزه از عملم میگذره . خواستم بگم داروها و دوز دارو ها برای هرکسی متفاوته و اصلا نباید خودتونو با بقیه مقایسه کنید و سوال بپرسید . برای من امپول ستروتاید خیلی درد داشت که اونم در حد یه دقه بعد تزریق درد داشتم و بعدش خوب شدم . فقط همون خیلی بد بود . عملمم ک هیچی نفهمیدم چون بیهوش شدم . اگه کسی بخاطر عمل پانکچر دست دست میکنه و میترسه خواستم بگم ترسی نداره و من حتی هایپرم شدم و اوکی بودم . ایشالله همه کساییکه از خدا بچه میخوان خدا بهشون بچه های صحیح و سالم و صالح و خوشگل بده برای منم دعا کنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هزینش الان چنده عزیزم؟ 

ببین هزینه ها تو بیمارستان ها متفاوته اما الان دیکه زیر سی تومن نیست.  حالا هزینه که برام مهم نیست. درد اونموقع هم میگذره و آدم یه جور تحمل میکنه. از عوارض بعدش میترسم و از خدا که قهرش نگیره 😢 

آخرشم ب این فک میکنم خدا بچه ی سالم و اهل بده به آدم جنسیت چه فرقی میکنه خداییش 🙂

ببین هزینه ها تو بیمارستان ها متفاوته اما الان دیکه زیر سی تومن نیست.  حالا هزینه که برام مهم ن ...

واقعا نمیشه فهمید این مدل بچه دار شدن دخالت تو کار خدا هست یا نه . اما روش خوبیه. چون آدم هم دختر دوستداره هم پسر. رونالدو دوتا دوقلوهاش رو همینجوری با آی وی اف به دنیا اومدن ‌. دختر و پسر . فقط بچه های آخرش قل پسرش فوت شد 

واقعا نمیشه فهمید این مدل بچه دار شدن دخالت تو کار خدا هست یا نه . اما روش خوبیه. چون آدم هم دختر دو ...

دقیقا منم با خودم خیلی کلنجار میرم 

رونالدو از طریق رحم اجاره ای بچه دار سده انگار.

دقیقا منم با خودم خیلی کلنجار میرم  رونالدو از طریق رحم اجاره ای بچه دار سده انگار.

سومیا رحم اجاره ای که دقیقا مث آی وی اف تخمک و اسپرم پدر و مادر لقاح میدن و میذارن داخل رحم شخص. آخریاش دوقلو میخواست همین کارو کرد و زن خودش باردار شد . خیلی خوبه به نظرم بخصوص جنسیت و تعداد تعیین میکنی😁😁

2706