2726
عنوان

تــقویــــت رحـــــــــــم برا یک یا دوماه قبل از میـــــــکرو

| مشاهده متن کامل بحث + 245119 بازدید | 90 پست
بایدها ونبایدهای سیکل درمانی آی وی اف

قبل از شروع دوره آی وی اف

1-رژیم متعادل ونگهدارنده ای در خوردن داشته باشید.

2-ورزش متعادل وروزانه ای داشته باشید.

3-وزن مناسب داشته باشید. بی ام آی بالاتر از 30 می تواند بر منفی شدن سیکل درمان آی وی اف تاثیر بگذارد. پیشنهاد می شود بی ام آی مابین 20 تا 25 باشد.

4-بسیار مهم است که در مورد مصرف داروها که شامل ویتامین ها وداروهای گیاهی می باشد با پزشکتان مشورت بکنید.

5- از مصرف کافئین دوری بکنید ویا مصرف را به روزی 1 ال 2 فنجان در روز کاهش بدهید.

6-سیگار نکشید.

7-از نوشیدنی های الکلی پرهیز کنید.

در طول شروع درمان دوره آی وی اف

1- خوردن ورژیم متعادلتان را ادامه دهید.

2-سعی کنید از خوردن کافئین پرهیز کنید.

3- ورزش متعادلتان را ادامه دهید.

4-سیگار نکشید.هم مرد وهم زن.

5-نوشیدنی های الکلی ممنوع.هم مرد وهم زن.

6-در طول دوران درمان آی وی اف رژیم لاغری نداشته باشید.از دست دادن 10 درصد ویا بیشتر از آن میتواند سیکل درمانتان را به خطر بیندازد و یا به سیکلتان پایان دهد .اما در قبل از انجام آی وی اف اگر بی ام ای بالاتر از 30 دارید ،حتما رژیم بگیرید.

7-از مصرف ماهی های بزرگ که درونشان احتمال جیوه می باشد ، خودداری کنید.

8-از مصرف داروهای زیادی خودداری کنید .حتی بیشتر این داروها می تواند باعث آلرژی بشود ویا داروهای مصرفی مربوط به آی وی اف را خنثی بکند.بدون صحبت با پزشک از داروهای دیگر استفاده نکنید.

9-افراط وزیاده روی در مصرف گرمی جات میتواند شانس باروری را در هر دونفر (مرد و زن)کاهش بدهد.

10-با پزشکتان در مورد آسپرین بچه صحبت بکنید.آسپرین بچه رقیق کننده خون است ومی توان باعث بهتر شدن سیکل درمان بشود.

11-درمان را به پایان برسانید واسترس نداشته باشید ومثبت فکر کنید.می دانید که استرس زیادی باروری را مشکل میکند.هم در زن وهم در مرد وسیکل طول درمان آی وی اف را به خطر می اندازد.

بعد از انتقال جنین

1-غذاهایی که بیشتر از 12 ساعت گذشته را نخورید.

2-ماهی های بزرگی که احتمال داشتن جیوه را میدهد ، مصرف نکنید.

3-از ورزش وتحرک دوری کنید.بیش از اندازه معمولی تحرک نکنید.

4-خیلی آرام قدم بزنید.این بهترین ورزشی است که در طول 2 هفته می توانید انجام بدهید وکمک می کند که استرستان کم بشود وباعث می شود شما خواب بهتری داشته باشید.

5-شما نباید وسیله ای سنگین حتی بیشتر از یک کیلو را حمل کنید.(همه ی کارها باید معتدل ومیانه باشد ومراقبت ویژه داشته باشید).

6-آب ومایعات زیادی بنوشید.

7-زیادی وافراط در مصرف گرمی جات میتواند شانس بارداری را کاهش بدهد.

8-تمرین کنید فعالیتهایی که باعث ریلکس شدن شما میشود.ورزشهای تنفسی ونفس عمیق کشیدن.در اینجا فقط این مهم است که به شما کمک کند در آرامشتان وشما لذت ببرید.

9- فقط مثبت فکر کنید.

دوستان عزیزم این مطالب را خودم از سایت آی وی اف ترجمه کردم وامیدوارم که بدردتان بخورد.
محتاج دعا.............

به امید مادر شدن همگی امان.

تو گلی ، تو گل ناز منی . تو بهاری ، نه ؛ بهاران از توست.
از تو میگیرد وام، این همه زیبایی.

بایدها ونبایدهای سیکل درمانی آی وی اف

قبل از شروع دوره آی وی اف

1-رژیم متعادل ونگهدارنده ای در خوردن داشته باشید.

2-ورزش متعادل وروزانه ای داشته باشید.

3-وزن مناسب داشته باشید. بی ام آی بالاتر از 30 می تواند بر منفی شدن سیکل درمان آی وی اف تاثیر بگذارد. پیشنهاد می شود بی ام آی مابین 20 تا 25 باشد.

4-بسیار مهم است که در مورد مصرف داروها که شامل ویتامین ها وداروهای گیاهی می باشد با پزشکتان مشورت بکنید.

5- از مصرف کافئین دوری بکنید ویا مصرف را به روزی 1 ال 2 فنجان در روز کاهش بدهید.

6-سیگار نکشید.

7-از نوشیدنی های الکلی پرهیز کنید.

در طول شروع درمان دوره آی وی اف

1- خوردن ورژیم متعادلتان را ادامه دهید.

2-سعی کنید از خوردن کافئین پرهیز کنید.

3- ورزش متعادلتان را ادامه دهید.

4-سیگار نکشید.هم مرد وهم زن.

5-نوشیدنی های الکلی ممنوع.هم مرد وهم زن.

6-در طول دوران درمان آی وی اف رژیم لاغری نداشته باشید.از دست دادن 10 درصد ویا بیشتر از آن میتواند سیکل درمانتان را به خطر بیندازد و یا به سیکلتان پایان دهد .اما در قبل از انجام آی وی اف اگر بی ام ای بالاتر از 30 دارید ،حتما رژیم بگیرید.

7-از مصرف ماهی های بزرگ که درونشان احتمال جیوه می باشد ، خودداری کنید.

8-از مصرف داروهای زیادی خودداری کنید .حتی بیشتر این داروها می تواند باعث آلرژی بشود ویا داروهای مصرفی مربوط به آی وی اف را خنثی بکند.بدون صحبت با پزشک از داروهای دیگر استفاده نکنید.

9-افراط وزیاده روی در مصرف گرمی جات میتواند شانس باروری را در هر دونفر (مرد و زن)کاهش بدهد.

10-با پزشکتان در مورد آسپرین بچه صحبت بکنید.آسپرین بچه رقیق کننده خون است ومی توان باعث بهتر شدن سیکل درمان بشود.

11-درمان را به پایان برسانید واسترس نداشته باشید ومثبت فکر کنید.می دانید که استرس زیادی باروری را مشکل میکند.هم در زن وهم در مرد وسیکل طول درمان آی وی اف را به خطر می اندازد.

بعد از انتقال جنین

1-غذاهایی که بیشتر از 12 ساعت گذشته را نخورید.

2-ماهی های بزرگی که احتمال داشتن جیوه را میدهد ، مصرف نکنید.

3-از ورزش وتحرک دوری کنید.بیش از اندازه معمولی تحرک نکنید.

4-خیلی آرام قدم بزنید.این بهترین ورزشی است که در طول 2 هفته می توانید انجام بدهید وکمک می کند که استرستان کم بشود وباعث می شود شما خواب بهتری داشته باشید.

5-شما نباید وسیله ای سنگین حتی بیشتر از یک کیلو را حمل کنید.(همه ی کارها باید معتدل ومیانه باشد ومراقبت ویژه داشته باشید).

6-آب ومایعات زیادی بنوشید.

7-زیادی وافراط در مصرف گرمی جات میتواند شانس بارداری را کاهش بدهد.

8-تمرین کنید فعالیتهایی که باعث ریلکس شدن شما میشود.ورزشهای تنفسی ونفس عمیق کشیدن.در اینجا فقط این مهم است که به شما کمک کند در آرامشتان وشما لذت ببرید.

9- فقط مثبت فکر کنید.

دوستان عزیزم این مطالب را خودم از سایت آی وی اف ترجمه کردم وامیدوارم که بدردتان بخورد.
محتاج دعا.............

به امید مادر شدن همگی امان.

تو گلی ، تو گل ناز منی . تو بهاری ، نه ؛ بهاران از توست.
از تو میگیرد وام، این همه زیبایی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه جالب من شنیدم برا مرغ عشق و از این جور پرنده ها تخم کتان و سیاهدونه میدن که تخم بذارن لابد یه چیزی داره دیگهههههههه هههههه

قربونت برم عزیزم

ممنون از اینکه اطلاعاتت رو گذاشتی من میرم میخرم اینا رو میخورم چون احتمالا این ماه یا ماه اینده واسه میکرو باید خودمو آماده کنم

راستی دم کرده اونو باید مثل چایی خورد دیگه درسته؟؟
2728
سلامم
مامی نبات جون بابت این تاپیکی که راه اندازی کردی ممنون.خیلی مطالب مفیدی توش بود!
ایشالا که اگه نی نی نداری خیلی زود نی نی دار شی!
گل دخترم 22 مرداد 92 زندگیمون رو بهاری کرد..........
حکمت حرام بودن آمیزش در هنگام عادت ماهیانه زنها چیست؟ جواب: در سوره بقره آیه 222 آمده است که: «وَ یَسْئَلُونَکَ عَنِ الْمَحیضِ قُلْ هُوَ أَذىً فَاعْتَزِلُوا النِّساءَ فِی الْمَحیضِ وَ لا تَقْرَبُوهُنَّ حَتَّى یَطْهُرْنَ فَإِذا تَطَهَّرْنَ فَأْتُوهُنَّ مِنْ حَیْثُ أَمَرَکُمُ اللَّهُ» ترجمه: «و از تو، در باره خون حیض سؤال مى‏کنند، بگو: «چیز زیانبار و آلوده‏اى است از این رو در حالت قاعدگى، از آنان کناره‏گیرى کنید! و با آنها نزدیکى ننماید، تا پاک شوند!» در کتاب تفسیر نمونه درباره تفسیر این آیه آمده است که: ... و در حقیقت این جمله، فلسفه حکم اجتناب از آمیزش جنسى زنان را در حالت قاعدگى که در جمله بعد آمده است بیان مى‏کند، زیرا آمیزش در چنین حالتى، علاوه بر اینکه تنفرآور است، زیانهاى بسیارى به بار مى‏آورد که طب امروز نیز آن را اثبات کرده، از جمله احتمال عقیم شدن مرد و زن، و ایجاد یک محیط مساعد براى پرورش میکرب بیماریهاى آمیزشى (مانند سفلیس و سوزاک) و نیز التهاب اعضاء تناسلى زن و وارد شدن خون آلوده به داخل عضو تناسلى مرد و غیر اینها که در کتب طب آمده است، لذا پزشکان، آمیزش جنسى با چنین زنانى را ممنوع اعلام مى‏کنند. منشا پیدایش خون حیض، مربوط به احتقان و پر خون شدن عروق رحم، سپس پوسته پوسته شدن مخاط آن، و جریان خونهاى موجود است، ترشح خون مزبور، ابتداء نامنظم و بى رنگ است، ولى بزودى سرخ رنگ و منظم مى‏شود و در اواخر کار بار دیگر کم رنگ و نامرتب مى‏گردد (1). اصولا خونى که هنگام عادت ماهیانه دفع مى‏شود، خونى است که هر ماه در عروق داخلى رحم، براى تغذیه جنین احتمالى جمع مى‏گردد، زیرا مى‏دانیم رحم زن در هر ماه تولید یک تخمک مى‏کند، و مقارن آن عروق داخلى رحم به عنوان آماده باش براى تغذیه نطفه مملوّ از خون مى‏شود، اگر در این موقع که تخمک وارد رحم مى‏شود، اسپرم که نطفه مرد است در آنجا موجود باشد، تشکیل نطفه و جنین مى‏دهد و خونهاى موجود در عروق رحم صرف تغذیه آن مى‏شود، در غیر این صورت، بر اثر پوسته پوسته شدن مخاط رحم، و شکافتن جدار رگها، خون موجود خارج مى‏شود و این همان خون حیض است. و از اینجا دلیل دیگرى براى ممنوع بودن آمیزش جنسى در این حال به دست مى‏آید، زیرا رحم زن در موقع تخلیه این خونها هیچ گونه آمادگى طبیعى براى پذیرش نطفه ندارد و لذا از آن صدمه مى‏بیند.(2)
خداوندامن درکلبه حقیرانه خودچیزی رادارم که تو درعرشه کبریایی خودنداری!من خدای چون تو دارم و تو چون خودی نداری!
..............[smiley]s/sm_50.gif[/smiley] [smiley]s/sm06.gif[/smiley] [smiley]l/l_27.gif [/smiley]
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=432836&postID=40839635 حکیم سید حسن ضیایی
خداوندامن درکلبه حقیرانه خودچیزی رادارم که تو درعرشه کبریایی خودنداری!من خدای چون تو دارم و تو چون خودی نداری!
..............[smiley]s/sm_50.gif[/smiley] [smiley]s/sm06.gif[/smiley] [smiley]l/l_27.gif [/smiley]
با سلام .امید وارم به آرزوتون برسید .یه پیشنهاد :یه بارم که شده این داروی گیاهی و 100% بیضرر که مخصوص خانمهاست مصرف کنید . البته مخصوص آقایان وتقویت اسپرم وقوای جنسی نیز موجود هست

سلام من سهيلا هستم  مقيم لندن ٣٢ سالمه و براي اولين بار ivf كردم توي يه كلينيك تو لندن. دكتر دوتا جنين انتقال داده بود امروز تست حاملگي دادم كه منفي بود خيلي ناراحتم. چون تعداد تخمكام كمه و خيلي مي ترسم كه ديگه مامان نشم. بايد چيكار كنم كه تعداد و كيفيت تخمكام بيشتر  بشه . دكتر گفته بود كه همه چيز خوبه ولي باز م با اين وجود جوابم منفي شد. خيلي افسرده و ناراحتم و شوهرم خيلي ناراحت تر

بچه ها من پیش یه دکتر گیاهی رفتم که فارق التحصیل انگلیسه و اومده ایران که به هموطن هاش خدمت کنه. به ...

عزیزم نتیجه گرفتی؟؟

کاشکی یادمون نره با گناهامون دل مولامون را میشکنیم،وظهور رو عقب میندازیم،قربون دل شکسته ات بشم اقا جانم
2706