2737
2739
عنوان

لطفا پیام نوریا بیاین😶

107 بازدید | 19 پست

متاسفانه وقت انتخاب واحد نتونستم درسی بردارم یعنی درسایی که میخواستم نبود وقت حذف و اضاف میتونم انتخاب واحد کنم؟؟😬🤕🤔

خوب شد رفتی باعث شدی خودمو پیداکنم درسته سخت بود ولی تونستم دوباره از سرجام بلند شم این دفعه قوی تر..🤍💪🏻

منی که معدلم کم اومد و نتونستم بیشتر از ۱۴ واحد بردارم😑

اگه دارین اینو میخونین لطفا یه صلوات بفرستین که به عشقم برسم😪🙏(نفرستین دیگه نزاشتن به هم برسیم💔)سوگیلمی بیر گون تاپساز دین تک اونو سویرم اوزجویه یار اولمامیشام😭😭💔من تو این دنیا به هیچکدوم از آرزوهام نرسیدم تو هم روش دلبر😭🖤خیلی بی معرفتی دنیا:)آیگین هسدم🚶‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فک کنم چنتا بیشتر نمیتونی ور داری.البته مطمئن نیستم

تصویر پروفایلم عکس کراشمه🥲🤙 بنده کاربر قدیمی میباشم🗞 سلطان تعلیق سایت🤞خیلی ممنون میشم ازم خرید کنید🙂برای خرید انواع لوازم ارایشی،اسپری،ماسک صورت و مو و دور چشم،تونر و سرم،کرم،رژلب،خط چشم،ریمل و...با بهترین قیمت و بهترین کیفیت به خصوصی مراجعه کنید.
2731

منممم🥲البته من پیام نور نیستم

تصویر پروفایلم عکس کراشمه🥲🤙 بنده کاربر قدیمی میباشم🗞 سلطان تعلیق سایت🤞خیلی ممنون میشم ازم خرید کنید🙂برای خرید انواع لوازم ارایشی،اسپری،ماسک صورت و مو و دور چشم،تونر و سرم،کرم،رژلب،خط چشم،ریمل و...با بهترین قیمت و بهترین کیفیت به خصوصی مراجعه کنید.

چقد مشروطی بده..۱۴واحد خیلی کمه اعصاب ادم خورد میشه😑

2738

به مسئول آموزشتون بگو احتمالا برات درستش می کنه

بعدم همون موقع انتخاب واحد وقتی می بینی درسایی که می خوای نیست باید از کارشناس برنامه ریزی آموزشی یا مسئول آموزشتون بپرسی

نه اینکه اصلا انتخاب واحد نکنی

منممم🥲البته من پیام نور نیستم

تو هبچکدوم نیفتادم ولی معدلم خیلی کم اومد چون این ترمو واقعا تنبلی کردم😫😫

منم نیستم

اگه دارین اینو میخونین لطفا یه صلوات بفرستین که به عشقم برسم😪🙏(نفرستین دیگه نزاشتن به هم برسیم💔)سوگیلمی بیر گون تاپساز دین تک اونو سویرم اوزجویه یار اولمامیشام😭😭💔من تو این دنیا به هیچکدوم از آرزوهام نرسیدم تو هم روش دلبر😭🖤خیلی بی معرفتی دنیا:)آیگین هسدم🚶‍♀️
بچه ها پیام نور کارشناسی شهریه ثابت چقدره الان؟

من داداشم میره الان 

دفعه اول ۳۰۰ ریخت شهریه ثابت

۷۰۰ شهریه متغیر 

جمعا ترم یک شد یه ملیون

ولی رفته رفته بیشتر میشه 

تو هبچکدوم نیفتادم ولی معدلم خیلی کم اومد چون این ترمو واقعا تنبلی کردم😫😫 منم نیستم

منم نیفتادم یه مریضی گرفتم نتونستم امتحانا رو شرکت کنم.بنظرت چجوری میشه جبران کرد؟میشه حذف کرد نمره صفر رو؟

منم نیفتادم یه مریضی گرفتم نتونستم امتحانا رو شرکت کنم.بنظرت چجوری میشه جبران کرد؟میشه حذف کرد نمره ...

خبر ندارم والا

متاسفانه منم همینجور بودم فکرم درگیر بود اصلا درست نخوندم🤕

خوب شد رفتی باعث شدی خودمو پیداکنم درسته سخت بود ولی تونستم دوباره از سرجام بلند شم این دفعه قوی تر..🤍💪🏻
2706