2726
عنوان

اسمای عجیب🥵

5625 بازدید | 296 پست

یادمه تو محل زندگی قبلمون یه خانم بود اسمش فرانسه بود 😐 

کلا اسم عجیب زیاد شنیدم شاید باورتون نشه تو دهات همسرم اینا یکی هست بهش میگن علی گش*اد 😐 

البته ما تورکیم میگن علگشاد😶 

همچنین : آقا باجی ... جیوش... تاپتوق (به معنی پیدا کردیم)....پسته.... قشم...و...

اینا تو هم دهاتیا و فامیلای دور هستن/:

باز یادم اومد میگم

خدایا یا ارحم الراحمین، به همه منتظرا نی نی سالم بده🥺❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مادربزرگ شوهرم ماه جبین 

خواهرش سَروی 

اون خواهرش لعبا 

زیبا نیست؟!🥰

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
شلوار  دوخوابه  اَنتیک البته عوض کرده گذاشته مروارید  امام علی این نتونستم هضم کنم ...

امام قلی 

بد نگوییم به مهتاب اگر تب داریم🦄🌌..  یعنی میشه منم ی روزی تاپیک بارداری بزنم😔 بگم خدایا شکرت منم مامان شدم ،بگم ویار دارم حالم بده،بگم امروز تکون خوردناشو حس کردم،بگم شبا اذیتم خوابم نمیبره،بگم منتظر به دنیا اومدنشم...بگم شبا تا صبح گریه میکنه خواب ندارم...اگه امضام رو خوندی برای حاجتم ی صلوات میفرستی😉

جاری خاله ام اسمش انگلیسه

یبارم توی سایتی دیدم اسم دوقلو زده بود غزل و قصیده 

اسم زندایی مامانمم خانوم

من آدم‌مغروری نیسم ولی اونقدر غرور دارم که حتی اگه کشته مرده یه نفر باشم اما بدونم حسی بهم‌ نداره یا دلش جای دیگس،دیگه سمتش نمیرم!                                                                 یه جایی خوندم نوشته بود :اگه میتونستی ذهنمو بخونی اشک میریختی، چون بعدش متوجه میشدی چقدر برام ارزش داری ")            - خاستم بگم  خیلی قشنگ نوشته بود..🚶🏿‍♂️                                  وصله نمی شود دگر ، این دو هزار و یک ترک :)💔🖤ببینید-واسه-کی-داشتم-خودمو-پر-پر-میکردماسکرین
خاله ی دوستم اسمش نمک بود.

و عموی دوست من هم نمک😆 اون یکی عموشم باران 

بد نگوییم به مهتاب اگر تب داریم🦄🌌..  یعنی میشه منم ی روزی تاپیک بارداری بزنم😔 بگم خدایا شکرت منم مامان شدم ،بگم ویار دارم حالم بده،بگم امروز تکون خوردناشو حس کردم،بگم شبا اذیتم خوابم نمیبره،بگم منتظر به دنیا اومدنشم...بگم شبا تا صبح گریه میکنه خواب ندارم...اگه امضام رو خوندی برای حاجتم ی صلوات میفرستی😉
2706