2737
2739

بیاین انرژی بگیریم و تجدید خاطره شه برامون

روی آن شیشه تب دار تو را ها کردم عکس زیبای تورا بانفسم جا کردم شیشه بدجور دلش ابری و بارانی شدشیشه را یک شبه تبدیل به دریا کردم با سر انگشت کشیدم به دلش عکس تورا عکس زیبای تورا سیر تماشا کردم. 🌸مامان آرسِن و نفس🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چیزی یادم نمیاد☹️

حتما که چیزی هست❤️

روی آن شیشه تب دار تو را ها کردم عکس زیبای تورا بانفسم جا کردم شیشه بدجور دلش ابری و بارانی شدشیشه را یک شبه تبدیل به دریا کردم با سر انگشت کشیدم به دلش عکس تورا عکس زیبای تورا سیر تماشا کردم. 🌸مامان آرسِن و نفس🌸
2738

میگفت دلم میخاد کوچولو شی بذارمت تو جبیم همه حا باخودم ببرمت😅

یه شیشه کوچیک گرفته بود حالت گردنبد داشت میگفت ب یاد تو😂💔

مامایی مادرانگی های منو کامل میکنه🥰سوال راجع به مامایی داشتین خوشحال میشم کمک کنم!هدف م:تلاش برای ساختن جامعه ای با زنان اگاه و عاقل 

بدترین اگه میخوای می تونم واست بگم

میدونی نوزاد رفلاکسی داشتن یعنی چی؟ یعنی باید شب تا صبح شاهد بالا آوردن بچه ت باشی هیچی هم از دستت نیاد ببینی بچه ت هیچی تو معده ش نمونده و گرسنه س و از گرسنگی همش گریه میکنه ولی با دوباره شیر خوردن دوباره بالا میاره، بچه ت نه سینه تو بگیره نه شیشه شیر مجبور باشی با قاشق بهش شیر بدی بعد بشینی واسه گرسنگی بچه ت گریه کنی، تا مادر بچه رفلاکسی نباشی نمی فهمی نخوابیدن بچه ت و خودت یعنی چی یعنی تو کل شبانه روز حداقل میزان خوابیدن یعنی چی، اگه بچه ت رفلاکس نداره خیلی خدا رو شکر کن عزیز جون و واسه بچه های ما هم دعا کن /واسه امضاهاتون صلوات می فرستم فقط اعلام نمیکنم ./با عرض پوزش درخواست دوستی قبول نمیکنم / نامه ای به خدا:سین کن مشتی، کارمون گیره به مولا/ان شاءالله به حق حضرت زهرا هیچ زنی انتظار واسه اولاد دار شدن نکشه/اگه جمله های امضام قاطی پاطی و بی ربطن به خاطر اینه که تو تایم های مختلفی نوشتم شون
تو حرفاش از حرفای من الحام میگیره . میگه به قول تو . من ذوق میکنم💃

الهی😍زندگیتون پایدار 🌹

یکی از حرفاش ک تو ذهنم؛ کنار هم خوابیده بودیم من عادت دارم خمیازه ک میکشم میگم یا خدا اونم یهو گفت خدا یارت 

خیلی برام قشنگ بود من همیشه بر حسب عادت میگفتم ولی وقتی اینو شنیدم برام قشنگ بود

شوهر من خیلی سنگدل و اهل دختر عشق اینچیزا نیس. و همیشه میگه هیچ وقت فکر نمیکردم یه روز یکیو انقد دوس داشته باشم زورم میاد من ب این سنگدلی چرا ایجور شدم🥰

اول برای خودت بعد برای حاجت من اللهم صل علی محمد و آل محمد الهی آمین  
2706