2726
عنوان

برای لیزر چه کار هایی کنیم؟

813 بازدید | 19 پست

که بهتر نتیجه بگیریم ؟ 

من بیکینی و زیر بغل رو کردم جلسه اول ریزش نداشتم 

الان می‌خوام فردا پشت لب و چونمم بکنم چیکار کنم اینا بهتر جواب بدن برام.؟

هر کاری دلت میخواد انجام بده 😄

من با هفت جلسه رفتن هیچ نتیجه ای نگرفتم دیگه الان بیخیال شدم این ماه نوبتم بود زنگم زدن نرفتم دیگه

کاربری دهم😏. از خفه خون گرفتگان.                      فقط هیسسسسسس.                        ایرانی فریاد تمیزند.              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من ۱۱جلسه رفتم جواب نگرفتم الان دوباره ۵ جلسه رفتم بایه دستگاه دیگه یکم بهتر شدم ولی معلوم نیست دوباره برگرده اگر میخوای بری لیزر اول چک کن مشکل هورمونی نداشته باشی بعدشم اینکه هرجایی نرو گول ارزونی ام نخور 

عزیزم بستگی به موهای بدنت و دستگاه داره

هرچه ضخیم تر و تیره تر، زودتر ازبین می‌ره، برای من جلسه اول ۲۰/۳۰ درصد ریزش داشت

یه روز قبل لیزر کامل شیو کن و تو دوره لیزر هم از قرصهای ویتامین و اینچیزا نخور ولی اگه قرص خاصی مصرف می‌کنی با پزشکت صحبت کن، دوساعت بعد لیزر اون قسمتهارو نشور و بعد ۲۴ساعت میتونی حمام کنی

راستشو بخوای قرار نیست آسون‌تر شه!! گریه کن.
من ۱۱جلسه رفتم جواب نگرفتم الان دوباره ۵ جلسه رفتم بایه دستگاه دیگه یکم بهتر شدم ولی معلوم نیست دوبا ...

نه من اصلااااااااااااا جای ارزون نمیرم بیکینی و زیر بغل رو ۳۰۰ میدم دستگاهمم کندلا جنتل پرومکس هستش نه خدارو شکر مشکل هورمونی ندارم الان ۸۰٪ش همون جلسه اول به بعد دیگه در نیومد 

هر کاری دلت میخواد انجام بده 😄
2706