2726

خب به چشم دیدم که اقایون با سربازی خیلی پخته تر میشن و از وابستگی به مامان درمیان.بعدم خانومام هزار و یک مساله دارن که شما نداری 

هرکس به اندازه فرهنگ و ادب خانوادگیش نظر میده.پس درست صحبت کنیم😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط یه سربازی مونده ما بریم دیگه

کلا شما مردا گردن گیرتون خرابه!!!! 

اینم بندازین گردن ما راحت باشید

آلفا هستم💪                                                       آدمای قوی پای رفتنشان سریع است و دست ماندنشان محکم، بستگی دارد اونارو به چه نتیجه ای رسونده باشید....                                    
2728

خیلی اذیت میشین؟؟؟

نه ایمانی ،نه پرستشی ،نه معبودی،خودشان ب جان خودشان افتاده اند! راه ب راه دل میبرند و دل میشکنند! این بود اشرف مخلوقات؟! این را از پچ پچ فرشته ها شنیدم. که خدا گفته بود ب حال خودشان رهایشان کنید برگردید!!!🥀

اول یه فکری برای مرد سالاری بکن بعد از این حرفا بزن 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 

خب چراماپریودشیم ولی شما نشیدچرا ماحامله شیم شما نشیدچراچون دختریم مارو محدود میکنن ولی شمارونه

یه عدد تنبل که کلی برنامه ریزی می‌کنه که اگر انجام بده الان موفقیتش تضمینیه ولی ب محض بازکردن صفحه اول کتاب خوابش می بره🦦🦉                                                  نگاه ن‍‌ک‍‌ن #س‍‍‌اک‍‌ت‍‌م ده‍‌ن‍‌م ب‍‌از ش‍‌ه چ‍‌ی‍‌زای‍‌ی ب‍‌ارت م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌م ک‍‌ه م‍‌ع‍‌ن‍‌ی‍‌ش‍‌و ت‍‌و #گ‍‌وگ‍‌ل س‍‌رچ ک‍‌ن‍‌ی :) 🐈‍⬛🩸️ آره حاجی من خیلی آرومم برای همین واسه سواستفاده راه حل های فراوانی وجودداره ولی فکر نکن نمیفهمم چرا ولی دارم سطح بیشعوری تورومیسنجم دیدی دیگه نیستم یعنی سیفونتو کشیدم پایین🗿⚰️ 

به همون علت که خانوما درد زایمان وپریودی میکشن شمانه!

ببخشیدکه واضح گفتم

لطفاکسی ریپ‌نزنه

۱۴۰۲/۵/۲فهمیدم باردارم خدایاشکرت😍خداجونم‌توماه محرم این هدیه‌ قشنگ رو به من دادی بحق آبروی اباعبدالله(ع)خودت نگهدارش باش💕 میشه واس سلامتی تودلیم صلوات بفرستین🙏🥺1402/12/21دخترنازم♡نیلا♡خانم ساعت۱۰:۰۵دقیقه بدنیااومد😍خدایاشکرت بابت هدیه قشنگت🥺🧿

حاضرین هر ماه پریود بشین و بچه به دنیا بیارین؟!  اگه اره باشه ما میریم سربازی😁

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 👊🌱 هم مرگ بر جهان شما نیز بگذرد... هم رونق زمان شما نیز بگذرد... بادِ خزانِ نکبتِ ایّام ناگهان... بر باغ و بوستانِ شما نیز بگذرد... در مملکت چو غرّشِ شیران گذشت و رفت... این عوعو سَگانِ شما نیز بگذرد... آن کس که اَسب داشت غبارش فرو نشست... گَردِ سُم خَرانِ شما نیز بگذرد.... شب همیشه شب نمی‌مونه ✌️😇🌞🌄

برای اینکه پخته تر شین،عاقل شین

قدر بدونین،مسئولیت پذیر شین

آش بخورین😐😐😐

برای حاجت رواییم صلوات میفرستی😥🥺ان شاءلله عاقبت بخیر شی و گره ای تو زندگیت نیفته🙏🙏
😂😂😂و ......

راست میگم خو من حاضرم برم سربازی اما شوهر آینده ام حامله بشه 💔😢😂

موفقیت در این نیست که چه چیزی در پیش رو داریم، موفقیت در این است که چه چیزی در پشت سر به جا می‌گذاریم. 
2706