2410
2553
عنوان

كيا خيلي غمگينن امشب

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 31 پست
من بچه دارم ولی ناامید و خستم  چه فایده نتونی براش شیر خشک و پوشک بخری  نتونی یه لباس خو ...

سلام.. قرار بود به من ی خبری بدین.. چی شد🙂

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 👊🌱 هم مرگ بر جهان شما نیز بگذرد... هم رونق زمان شما نیز بگذرد... بادِ خزانِ نکبتِ ایّام ناگهان... بر باغ و بوستانِ شما نیز بگذرد... در مملکت چو غرّشِ شیران گذشت و رفت... این عوعو سَگانِ شما نیز بگذرد... آن کس که اَسب داشت غبارش فرو نشست... گَردِ سُم خَرانِ شما نیز بگذرد.... شب همیشه شب نمی‌مونه ✌️😇🌞🌄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دور دلت بگردم . میفهمم حالت رو ♥️♥️🥺🥲 عشقم دو رکعت نماز حاجت میخونم ب نیتت ، ان شاءالله ک حاجت ر ...

ممنون از مهربونيت عزيزم😢 حتما برام دعا كن باور كن قلبم تيكه تيكه شده ولي ظاهرمو حفظ ميكنم بخاطر شوهرم 😭

من شبای زیادی اینطوری بودم

۳ سال پیشم غمه تورو داشتم 

۲تا سقط این غم با اومدن دخترم حل شد

ولی یه غصه بزرگ دارم نمیدونم چرا نمیشه که نمیشه...

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...

ایشالا به زودی بچه دار میشی 

منم خالم بده هیلی بد سرمو رو بالشت میرارم نفسم میکیره 

حالا کن مادره دو تا بچه ک البته بگم سره اولی خیلی مصیبت کشیدم راحت به دست نیاوزدم ولی الان فکر مبکنم مادره خوبی نیستم 

2714
من شبای زیادی اینطوری بودم ۳ سال پیشم غمه تورو داشتم  ۲تا سقط این غم با اومدن دخترم حل شد ول ...

واقعا؟ يعني ميشه منم سال بعد اينموقع منم دخترم يا پسرم بغلم باشه؟ صحيح و سالم

ميشه برام دعا كني؟

ایشالا به زودی بچه دار میشی  منم خالم بده هیلی بد سرمو رو بالشت میرارم نفسم میکیره  حالا ...

حتما مادر خوبي هستي ك خدا تو رو لايق دوتا فرشته دونسته قدرشونو بدون😢

واقعا؟ يعني ميشه منم سال بعد اينموقع منم دخترم يا پسرم بغلم باشه؟ صحيح و سالم ميشه برام دعا كني؟

چشم گلم

بابت سقط نمیدونی من چقد دلم شکست با اولیش زنداداشم حامله بود با دومی جاریم خداروشکر اونا به دنیا آوردن من سقط میکردم نمیدونی چقد سر دخترم استرس و مشکلات داشتم نمیدونی سقط دومم چقد سخت بود هنوزم جلوی چشمامه الان که دارم مینویسم بازم اشکام اومد اینارو که یه گوشه از دردایی بود که کشیدم نوشتم بدونی که من تو اوج ناامیدی دو ماه بعده سقطم دخترمو حامله شدم خدا بزرگه غصه نخور از ته قلبم برات دعا میکنم چون درکت میکنم

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...

به حرف دیگران توجه نکن. اونا فقط میخوان بفهمن مشکل نازایی داری یا نه. و الا خود بچه براشون اهمیت خاصی نداره. به محض اینکه بچه دار بشی و به دنیا بیاد تو رو با یه عالمه سختی بچه داری و افسردگی بعد از زایمان تنها میذارن و میرن پی زندگیشون. نهایتا هفته ای یک بار دلشون سرگرمی میخواد که بچه رو ببینن باهاش بازی کنن دلشون شاد شه

ميشه برام الان ك دم اذانه دعا كني؟ خيلي محتاج دعام

باشه عزیزم امیدوارم یه بارداری راحت و بدون استرس رو تجربه کنی و یه نی نی ناز و گوگولی به دنیا بیاری و بعد از زایمان هم حالت خوب خوب باشه تا از بزرگ شدن بچه حسابی لذت ببری

2706