2726
عنوان

كيا خيلي غمگينن امشب

245 بازدید | 31 پست

من خيلي دلم گرفته اخه چرا بايد خدا امتحان ب اين سختي ازم بگيره😢 دوتا سقط😭 خسته شدم از حرف و نگاهاي بقيه

خدايا تو ي نگاهي ب من بكن تو ي ترحمي ب من بكن بهم بچه بده 😭

انشالله مشکلت حل میشه گلم ❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻

منم امشب خیلی دپم 

منتظر یه خبری هستم دعا کنید همون باشه ک میخوام 😢❤️

موفقیت در این نیست که چه چیزی در پیش رو داریم، موفقیت در این است که چه چیزی در پشت سر به جا می‌گذاریم. 

ما ک اصلا نمیشیم چی

نه ایمانی ،نه پرستشی ،نه معبودی،خودشان ب جان خودشان افتاده اند! راه ب راه دل میبرند و دل میشکنند! این بود اشرف مخلوقات؟! این را از پچ پچ فرشته ها شنیدم. که خدا گفته بود ب حال خودشان رهایشان کنید برگردید!!!🥀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

با بقیه چیکار داری اخه؟!

الهی خدا به زودی بهت یه بچه ی سالم بده😇🤲🌿آمین

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 👊🌱 هم مرگ بر جهان شما نیز بگذرد... هم رونق زمان شما نیز بگذرد... بادِ خزانِ نکبتِ ایّام ناگهان... بر باغ و بوستانِ شما نیز بگذرد... در مملکت چو غرّشِ شیران گذشت و رفت... این عوعو سَگانِ شما نیز بگذرد... آن کس که اَسب داشت غبارش فرو نشست... گَردِ سُم خَرانِ شما نیز بگذرد.... شب همیشه شب نمی‌مونه ✌️😇🌞🌄

من بچه دارم ولی ناامید و خستم 

چه فایده نتونی براش شیر خشک و پوشک بخری 

نتونی یه لباس خوب تنش کنی 

مدام گریه میکنم و عصبی ام 

دگ مخام با لهجه خودما باهاتان حرف بینم... نمخا عارم بیه.... من ماله روستام بچه روستام.... بری حرفا قبلنمه بینین اگ مخاین تهمت بزنین دل بشکنین سی من حرف نزنین.... 
ان شالله ب زودي دوتامون مامان ميشيم

ب امید خدا

نه ایمانی ،نه پرستشی ،نه معبودی،خودشان ب جان خودشان افتاده اند! راه ب راه دل میبرند و دل میشکنند! این بود اشرف مخلوقات؟! این را از پچ پچ فرشته ها شنیدم. که خدا گفته بود ب حال خودشان رهایشان کنید برگردید!!!🥀
سختمه اصلا دركم نميكنن😭 خدايا التماست ميكنم 😭

ولکن بقیه رو.... منم خواهر کوچیکترم از من زودتر حامله شده بود، میگفتن لابد من خواستم و نشده 🤣 اصلا برام مهم نبود، بیخیال  هر کاری کنیم مردم حرف میزن

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 👊🌱 هم مرگ بر جهان شما نیز بگذرد... هم رونق زمان شما نیز بگذرد... بادِ خزانِ نکبتِ ایّام ناگهان... بر باغ و بوستانِ شما نیز بگذرد... در مملکت چو غرّشِ شیران گذشت و رفت... این عوعو سَگانِ شما نیز بگذرد... آن کس که اَسب داشت غبارش فرو نشست... گَردِ سُم خَرانِ شما نیز بگذرد.... شب همیشه شب نمی‌مونه ✌️😇🌞🌄

منم یه سقط داشتم درکت می‌کنم عزیزم

بقیه هرچقدر سعی کنن آرومت کنن نمیشه

انشالله از دفعه بعد تا بی بی چک مثبت شد شیاف بزن

کاربری دهم😏. از خفه خون گرفتگان.                      فقط هیسسسسسس.                        ایرانی فریاد تمیزند.              

دور دلت بگردم .

میفهمم حالت رو ♥️♥️🥺🥲

عشقم دو رکعت نماز حاجت میخونم ب نیتت ، ان شاءالله ک حاجت روا شی و نینی خوشگل و سالم و صالح خدا بزاره تو بغلت ♥️

توکل ب خدا 

ختم دعای نادعلی برای بچه دار شدن هم خیلی خوبه حتما امتحانش کن ، ان شاءالله که زودی یه نینی بیاری و التیام بخش دل شکستت باشه فداتشم ♥️🥲🤲🏻

2706