2410
2553
عنوان

از اول بارداریم یه روز خوش ندیدم

1459 بازدید | 95 پست

تو دوران عقد حامله شدم 

ماه ۳ بودم که گفتم حداقل تا شکمم بالا نیومده بریم لباس عروس بپوشم عکس بگیریم 

هی امروز و فردا کرد

یه روز بهش گفتم واجب نبود تو این شرایط زمین بخری که پول داشتی میرفتیم عکس اینا میگرفتیم که بعد ها به دلم نمونه مه لباس عروس نپوشیدم

رفت گزاشت کف دست خواهرش

خواهرش و خودش شب که خونه مادر شوهرم بودم اشکمو در آوردن 

مامانم زنگ زد بهش آخر شب که این بچه حاملست خدا رو خوش نمیاد اشکشو سر هر چی در میاری

ما از تو نه مهریه خواستیم نه سر چیزی اذیتت کردیم فقط گفتیم دخترمون رو خوشبخت کن ولی این کار تو خوشبختی نیست و ازین حرفا

۵ دقیقه بعد خواهرش زنگ زد به مامانم گفت بره بچمو بندازه ما نمیخوایمش

تمام حق و حقوقش رو میدیم برن محضر جدا شن

من هرچی بگم تو دلتو خالی کردنه

فقط خدا کمکت کنه

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

چ قدر غمگین  

👨👩آقا و خانم محترم وقتی از شما سؤال میکنن اینطور پاسخگو باشید...:میپرسند شما متأهل هستین یا مجرد؟بگویید متعهد هستم, چون که...:تجربه نشون داده نه مجرد بودن نشانه تعلق خاطر نداشتن به کسی هست نه متأهل بودن نشونه تعهد و وفاداری...همه قراردادها را که روی کاغذهای بی جان نمینویسند...بعضی از عهدها و قولها را روی قلبهایمان مینویسیم... حواسمون به این عهدهای غیر کاغذی باشه شکستنشان یک انسان رو میشکنه😞💔  آقای محترم خوب دقت کن روز اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟   حتما یادت میاد چه عاشقانه ها و چه اظهار علاقه های دو نفره داشتی... خانم محترم خوب دقت کن روزای اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟ حتما یادت میاد چه ناز کردنها و چه خوشیهای دو نفره داشتی... تو رو خدا پایبند باشید به هم دیگه. تو زندگی زناشویی هم دیگرو بپرستید.   آقا حالا که متأهل شدی متعهد شو...   زندگی زناشویی حرمت داره... مرد اونکه خیانت بتونه بکنه اما نکنه...خانم محترم انتقام گرفتن در زندگی معنا و مفهومی نداره و تا با همسرت دعوات شد, افکار پلید رو از ذهنت دور کن😡 پایه زندگی هر مردی شما خانمها هستین...    خدا حفظ کنه همه خانمهای پاکدامن رو.
2714
اون موقع بچه قلب داشت نمیشد سقط کنم

منظورت روحه دیگه

چون قلبو از هفته ۵ و ۶ داره جنین

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2706