2726

میدونم شوخی میکنه اخرم دید شوخیش جالب نبود گفت دوسی ببخشید این روزا خیلی دهنم ول شده و این حرفا اما در کل دو بار که میرم باهاش بیرون یک سره میگه وای چع خوشکلم چه کیوتم چشم نخورم انگار خارجیا شدم ماشالله بنده خدا منظوری ندارخ اما یهو اینجوری گفت بهم ناراحت شدم احساس کردم حس واقعیش رو گفت یا واقعا شوخیاش یه جوری شده شما هم حس منو دارید؟ یا من خیلی حساسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حس واقعیش بوده!!! من بودم قطعا ارتباطمو قطع میکردم..

اره منم چنین برداشتی کردم و نمیدونم چرا اینجوری فکر میکنه یک ماه اخیر انقدر خودشیفته شذه بعد این که ژل زده همش میگه خیلی خوشگلم چشم نخورم🤨

اره منم چنین برداشتی کردم و نمیدونم چرا اینجوری فکر میکنه یک ماه اخیر انقدر خودشیفته شذه بعد این که ...

خپ ناراحتی نداره توام خود شیفته بازی دربیار با شوخی بگو ۲ کیلو ژل بزنی به من نمیرسی😂😂😂

هر کی از خودش هر تعریفی بکنه جلو من، من دقیقا برعکسش و میبینمش😁 

اقااااا مشک آنست که ببوید، هر چی هستین می‌بینیم دیگه کور ک نیستیم 

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 👊🌱 هم مرگ بر جهان شما نیز بگذرد... هم رونق زمان شما نیز بگذرد... بادِ خزانِ نکبتِ ایّام ناگهان... بر باغ و بوستانِ شما نیز بگذرد... در مملکت چو غرّشِ شیران گذشت و رفت... این عوعو سَگانِ شما نیز بگذرد... آن کس که اَسب داشت غبارش فرو نشست... گَردِ سُم خَرانِ شما نیز بگذرد.... شب همیشه شب نمی‌مونه ✌️😇🌞🌄
2706